תקשורת ומדיה

הצהרת בנט נקטעה באמצע, איזה ערוץ חתך ראשון?

ראש הממשלה בנט נתן הצהרה מיוחדת מנתב"ג עקב העלייה בתחלואה בקורונה. מהודרות החדשות קטעו אותו באמצע
מערכת ice |  4
נפתלי בנט (צילום Yonatan Sindel/Flash90)
הקורונה שוב מרימה את ראשה בישראל ולאחר מחדל שנמשך בנתב"ג מספר ימים ממשלת ישראל החדשה מגיבה. לפני זמן קצר ראש הממשלה, נפתלי בנט, כינס מסיבת עיתונאים מיוחדת בנמל התעופה ביחד עם  שרת התחבורה ושר הבריאות ודיבר על הצעדים שהממשלה אולם דבריו נקטעו על ידי ערוצי התקשורת השונים עקב מעבר לתכניות אחרות.
ראשונה לקטוע את בנט היה ערוץ 12 קצת אחרי שראש הממשלה המליץ שמי שלא חייב לצאת מישראל - שלא יעשה זאת. לאחר מכן גם ערוץ 13 וערוץ 20 קטעו את דבריו של בנט שהמשיך ואמר כי תוגבר האכיפה כלפי מי שלא ישמור על חובת הבידוד וכן לחסן את הילדים מגיל 12. בכאן חדשות המשיכו לשדר את מסיבת העיתונאים כרגיל עד לסיומה.
מסיבת העיתונאים ההתייעצויות הנרחבות שקיים ראש הממשלה כאמור, באה בעקבות מספר ימים של התפרצות מחודשת של וירוס הקורונה או נכון יותר, וריאנט שלו. ההתפרצות נבעה ממספר גורמים אך נכנסה לישראל בעיקר בגלל שאנשים נכנסו לישראל מבלי לשמור על ההנחיות שכללו בדיקת PCR וכן שמירה על בידוד עד לקבלת התוצאות.
תגובות לכתבה(4):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 4.
  הסמרטוטים של כאן חדשות....
  אלעד 06/2021/22
  הגב לתגובה זו
  3 1
  כל כך מתאים לתאגיד השידור להתחנף לראש הממשלה החדש, ולשדר את דברי ההבל שלו עד הסוף. ובעצם, אולי התאגיד נהג נכון: אם הוא לא היה משדר את דברי ההבל של בנט, הוא היה משדר את דברי ההבל של הכתבים, המגישים והעורכים שלו.... אז מה עדיף? אני כבר לא בטוח.....
  סגור
 • 3.
  ראש ממשלה אהבל
  יהודי 06/2021/22
  הגב לתגובה זו
  4 1
  אני חתכתי מיד לא רוצה לשמוע אותו. מצטער לא מכיר בו ראש ממשלה ולא את חבורת הזבלים שלו. מצטער על המילים הבוטות. ביבי מלך ישראל חי קים ובועט
  סגור
 • 2.
  בנטרע
  גנץ 06/2021/22
  הגב לתגובה זו
  1 1
  לפיד ועבאס סגרו לא את המיקרופון דיבר שטויות איך הוא לא מבין שהוא בובבה על חוט
  סגור
 • 1.
  יש לו כריזמה של צנון..חתכתי אחרי דקה!!! (ל"ת)
  אני 06/2021/22
  הגב לתגובה זו
  2 3
  סגור