תקשורת ומדיה

עיתונאי בכיר ב-CNN שידר פייק ניוז, שגריר ישראל לשעבר: "לא אמרתי זאת"

פאריד זקריה שמגיש את התכנית GPS בערוץ הבינלאומי ראיין את מלך ירדן וציטט את דבריו של דורי גולד שגם שימש מנכ"ל משרד החוץ בעבר, אלא שלטענת האחרון הוא כלל לא דייק: "לו היה קורא את מאמרי.."

כפיר אדר | 
עיתונאים ופייקניוז (צילום freepik)
פאריד זקריה, המגיש הותיק והידוע של התכנית GPS בערוץ הבינלאומי של CNN קיים ראיון ב-26 ביולי עם המלך עבדאללה השני, מלך ירדן. במהלך הראיון, יחס זקריה, לנשיא המרכז הירושלמי לענייני ציבור ומדינה ומנכ"ל משרד החוץ לשעבר, השגריר לשעבר ד"ר דורי גולד, דברים אותם לא אמר כלל בדבר עתידה של ירדן.
בנוסף לראיון  שפורסם בהרחבה בערוץ החדשות הבינ"ל ובטוויטר האישי של זקריה ציטט האחרון כביכול את ד"ר גולד ושאל את המלך עבדאללה: "ד"ר דורי גולד, יועץ ומקרוב לראש הממשלה נתניהו, אמר לאחרונה כי על ירדן צריכה להתחיל לחשוב על עצמה כמדינה פלסטינית. במילים אחרות ישנו פתרון לשתי מדינות – ירדן כמדינה פלסטינית". 
מלך ירדן הגיב כי הרטוריקה הזו אינה חדשה ואותם אנשים המשתמשים בהצהרות מסוג זה  לביצוע דברים על חשבון של אחרים. עוד הוסיף המלך כי ירדן תשאר ירדן. אלא, שהדברים שנטענו ועליהם הגיב מלך ירד בגלל לא קרו.
ד"ר גולד ששימש בעבר כשליח לממלכה האשמית הגיב לדברים ואמר: "זקריה שידר פייק ניוז. מעולם לא אמרתי את הדברים הללו. לו זקריה היה קורא את מאמרי שפורסמו בישראל אודות החשיבות של הממלכה האשמית לישראל, הוא היה מבין כי גם אני רואה כגרום ליציבות לישראל ולאזור כולו".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה