תקשורת ומדיה

ינון מגל חוגג על כספי המחאה? זה הסכום אותו קיבל

מגיש 'הפטריוטים' בערוץ 14, ינון מגל, ניצח בהתערבות על החקיקה לביטול עילת הסבירות את אחד מראשי המחאה, משה רדמן, שהפסיד ארוחה והעביר למגל 500 שקל בביט במקום להיפגש איתו: "העברתי לך סכום לארוחה נחמדה, התערבויות צריך לכבד. אינשאללה שבמהלך הארוחה תתפכח ותבין שאתה בצד הלא נכון של ההיסטוריה"
מערכת ice | 
ינון מגל בתכנית 'הפטריוטים' (צילום ערוץ 14)
לאחר שהזכיר לאחד מראשי המחאה, משה רדמן, את ההתערבות בין שניהם שיצאה לדרך בשידור ב-103FM, כאשר מגל טען שהחקיקה לביטול עילת הסבירות תעבור ורדמן היה בטוח שהחקיקה לא תעבור, משה רדמן עמד בהתחייבות שלו בהתערבות המדוברת והחליט לשלם את חלקו, אם כי לא בדיוק בדרך בה נקבע תחילה.
כזכור, ההתערבות החלה בשידור כאשר ינון אמר: "אתה מוכן להתערב רדמן שזה עובר?", רדמן ענה: "בפורמט הזה אני מוכן להתערב איתך, ארוחה אתה ואני", מגל עט על המציאה ואמר: "בסדר גמור, כמובן במסעדה כשרה כן?". כעת, מגל נזכר לאסוף את הזכייה שלו וכתב לרדמן בטוויטר, בצירוף הסרטון המדובר של ההתערבות: "היוש משה רדמן, אני מבקש שזו תהיה מסעדה כשרה וברמה תודה".
 
כעת, רדמן החליט לעמוד בהתחייבות שלו כלפי ינון מגל לאחר שהשלים עם ההפסד בהתערבות, והעביר למגיש 'הפטריוטים' באפליקציית ביט 500 שקל, וכתב בטוויטר כך: "היה נראה לי מורכב למצוא מסעדה שתתאים לדרישות שלך ינון, אז העברתי לך סכום לארוחה נחמדה, התערבויות צריך לכבד. בתיאבון ואינשאללה שבמהלך הארוחה תעבור התפכחות ותבין שאתה בצד הלא נכון של ההיסטוריה". זאת בצירוף אימוג'ים של לב, אגרוף ודגל ישראל.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה