מדדים ומחקרים

40under40: נפתחה ההרשמה לרשימת הצעירים המבטיחים של ice

אנחנו מחפשים אתכם, מנהיגי העתיד, אלו שפרצו את הדרך עבור אחרים, שפרצו איפה שאחרים לא הצליחו, שהביאו את הדמיון והיצירתיות כדי ליצור וליזום, ושחשבו אחרת ומחוץ לקופסא עד שהביאו את עצמם לטופ בתחומם | ההרשמה נפתחה
מערכת ice | 
פרויקט 40 עד 40 - 2021 (צילום ice)
רשימת הצעירים והמבטיחים של אתר ice לשנת 2021 יוצאת לדרך, וההרשמה לפרויקט החלה. במשך שנים רבות אנו מציגים את הצעירים המבטיחים - אלו המובילים בתחומם והם עד גיל 40 בלבד.
הדמויות שנבחרו מייצגות את הצעירים והצעירות מכלל רחבי הארץ, בכלל המגזרים והקהלים, אלו שהם בעלי הפוטנציאל המבטיח ביותר, כשגם בגילם הצעיר הם ערכו שינויים משמעותיים דרך יוזמות פורצות דרך, פרוייקטים, מהלכים, ובכלל הובילו בתחומי הכלכלה העסקים והנדל"ן, התקשורת, ועולמות השיווק והפרסום.
אנחנו מחפשים אתכם, מנהיגי העתיד, אלו שפרצו את הדרך עבור אחרים, שפרצו איפה שאחרים לא הצליחו, שהביאו את הדמיון והיצירתיות כדי ליצור וליזום, ושחשבו אחרת ומחוץ לקופסא עד שהביאו את עצמם לטופ בתחומם.
אם אתם בני פחות מ-40 ורואים את עצמכם כמועמדים פוטנציאליים לרשימה או שיש לכם מועמד או מועמדת המתאימים לדעתכם והנכם מעוניינים להמליץ עליהם, ספרו לנו והגישו את המועמדות דרך טופס ההרשמה המצורף.
ההרשמה ל-40under40 לשנת 2021 של אתר ice הינה עד ה-1 בנובמבר, והנבחרים והנבחרות יפורסמו בסוף השנה בפרויקט ייחודי.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה