ויראלי

דניאל גרינברג סופדת בכאב: "אוי לא אלוהים"

כוכבת האח הגדול לשעבר דניאל גרינברג כתבה: "אוי לא אלוהים, אי אפשר להכיל עוד, יהיה זכרם ברוך, אמן", גם נועה קירל הביעה את הזעזוע שלה מהתוצאה הקשה של האירוע: "אסון שובר לב, 8 לוחמים גיבורים, מלאכים שעזבו הכל כדי להגן ולשמור על המדינה, יהי זכרם ברוך".
מערכת ice |  7
דניאל גרינברג (צילום אינסטגרם)
לאחר שאמש, (שבת), שמונה לוחמים נהרגו ברפיח לאחר שרכבם המשוריין - נמר הנדסי עלה על מטען חבלה בסמוך למחנה הפליטים תל א-סולטאן, הסלבס בישראל הביעו את הכאב שלהם על התוצאה הקשה.
גרושתו של אייל גולן, כוכבת האח הגדול לשעבר דניאל גרינברג כתבה: "אוי לא אלוהים, אי אפשר להכיל עוד, יהיה זכרם ברוך, אמן", גם נועה קירל הביעה את הזעזוע שלה מהתוצאה הקשה של האירוע: "אסון שובר לב, 8 לוחמים גיבורים, מלאכים שעזבו הכל כדי להגן ולשמור על המדינה, יהי זכרם ברוך".

בין הנופלים סרן ווסים מחמוד, בן 23 מבית ג'אן, סגן מפקד פלוגה בגדוד ההנדסה 601 של עוצבת עקבות הברזל 401. מועד הלווייתו טרם נקבע. בצה"ל עדכנו כי הודעה נמסרה למשפחותיהם של יתר החללים, שמותיהם טרם הותרו לפרסום. האסון אירע סמוך לשעה 5:15 לפנות בוקר. כוח הנדסה שהיה מסופח לגדוד של חטיבת גבעתי נלחם איתם בלילה, ויחד - לדברי צה"ל - הם חיסלו כ-50 מחבלים.
שריף גאנם, דודו של סרן ווסים אמר: "מדובר באסון. ווסים נפצע בתחילת המלחמה מרסיס שחדר לידו והוא רצה לחזור ללחימה. הוא היה אמור להיות מנותח אבל הוא דחה זאת לאחרי סיום המלחמה. מדובר בלוחם נחוש ואמיץ. הוא הקפיד לא לדבר על המלחמה, תמיד הרגיע אותנו, במיוחד את אימו. היום היא הרוסה לחלוטין. הוא היה הלב הפועם שלה שנקטף בטרם עת. ווסים היה אמור לצאת ללימודים כבר במרץ אבל הוא דחה אותם כי בראש מעייניו היו הצבא והיחידה שלו".
תגובות לכתבה(7):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 5.
  דניאל גרינברג
  גל 06/2024/25
  הגב לתגובה זו
  0 0
  דניאל גרינברג .מתי תתבגרי כבר ? לכי לדרך מספיק עם הצומת לב המיותרת
  סגור
 • 4.
  אוי אוי אוי האיפור התקלקל ...
  RZ 06/2024/23
  הגב לתגובה זו
  3 1
  וואי איזה דיבילית האישה הזו
  סגור
 • 3.
  בחורה הזויה שמחפשת צומי וכותרות
  רינת 06/2024/18
  הגב לתגובה זו
  5 0
  עופי לנו מהחיים בחורה הזויה חולת כותרות לא נירגעת שחקנית מי ביכלל מאמין לכירטוטים שלך המדינה במצב קטסרופה חילים נהרגים חטופים שעדין נימצאים בשבי שאינך מעניינת דבק מגע שחררי אין לך כבוד כבחורה שניפרדים מימך מחפשת תירוץ על הילדים כדי להיתקרב לאחד והיחיד זמר מוצלח ומוכשר ואבא טוב שדואג לכל ילדיו ללא יוצא דופן אחרי שליכלכת עליו בתיקשורת לא נישכח ולא ניסלח חיה בסרט,שמקנאות בה במה בטימטמום שלך בלעדיך גבר יכול להיסתדר לא זקוק שתישמרי עליו קנאית מה לא תעשה שלא יתקרבו אליו חסרת שכל נימאסת
  סגור
 • 2.
  איפ
  יש לה שם 06/2024/16
  הגב לתגובה זו
  2 3
  גם אם לא תציינו שהיא "גרושתו של אייל גולן" נדע מי זאת דניאל גרינברג
  סגור
 • בודאי שנדע .. הפוסטמה של המדינה (ל"ת)
  מריו 06/2024/16
  הגב לתגובה זו
  5 0
  סגור
 • 1.
  דניאל
  יפה 06/2024/16
  הגב לתגובה זו
  3 1
  אולי די עם הבהמה הזו? למי אכפת מדעותיה ???
  סגור
 • דימעותיה זה רק לצילום .. עכשיו בודאי היא על שפת הבריכה (ל"ת)
  בר 06/2024/16
  הגב לתגובה זו
  6 1
  סגור