ויראלי

צפו: כך תכנית רדיו ישראלית עזרה למצוא קשישה בשיטפונות בגרמניה

עורך השעה הבינלאומית של כאן רשת ב' זאב שניידר חשף כי צוות התכנית הצליח לעזור למצוא אזרחית קשישה שחבריה חיפשו אותו חיים ממנה
מערכת ice | 
השעה הבינלאומית (צילום טוויטר זאב שניידר)
כשתכנית מצליחה להשפיע תקשורתית ולעזור במקרה חירום לאזרחים זה דבר נפלא. כשתכנית ישראלית מצליחה לעשות זאת עד לגרמניה זה כבר דבר יוצא דופן. אתמול זה קרה כאשר כאשר צוות התכנית 'השעה בינלאומית' בכאן רשת ב' בהגשתו של ערן סיקורל, הצליחו  לעזור למצוא אזרחית קשישה שנעלמה בשיטפונות הקשים בגרמניה שעד כה גבו קורבנות רבים.
עורך התכנית זאב שניידר חשף כי בעקבות אייטם על הנושא אתמול בתכנית, בה רואיין אריה לוי על הפעילות שלהם בגרמניה. אזרח בשם דויד סבינזר שמע את הריאיון ופנה אליהם בכדי שיעזרו לו להשיג קשר עם הקשישה שמתגוררת באחד מהמקומות שנפגעו הכי קשה מהשיטפונות. סבינזר ציין כי הם לא מצליחים ליצור קשר עם הרשויות בכדי שילכו לבדוק האם היא בסדר והם מרגישים אבודים.
שלוש שעות מהפנייה סבינזר הגיב שוב וציין כי אריה לוי וצוותו הגיעו לקשישה, נתנו לה מים ואוכל ובעצם הוציאו אותה גם לקנות מצרכים לבית אחרי שישה ימים שלא יצאה מהבית. שניידר צייץ הבוקר את המקרה וכתב: "כשאתה מקבל הודעה שבעקבות ראיון ביומן השעה הבינלאומית, מצאו אישה שנעלמה שישה ימים בעקבות השיטפונות בגרמניה, אתה נזכר כמה אנחנו יכולים להשפיע... התרגשתי!" לצד תיוג של מגיש התכנית ערן סיקורל.
 
'השעה הבינלאומית' נחשבת לתכנית בעלת מאזינים רבים מהארץ ומהעולם והיא אחת מתכניות הרדיו הפופולריות של כאן רשת ב'. כעת הם מראים כיצד וכמה הם משפיעים בדבר שהוא הכי חשוב, הצלת חיי אדם. אין ספק שהדבר בטוח יעודד את מנהלי תאגיד השידור שמותקפים ביומיים האחרונים בעקבות הפרסומים ב'הארץ' על יחס קשה ולא אתי  לעובדיהם.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה