טלוויזיה

בלגן ענק בערוץ 14: פאנליסט הפטריוטים קרא לשחרור יגאל עמיר

ארי שמאי אמר בדיון על רוצח יצחק רבין: "אני שמח לשמוע משפט אחד – שבג"ץ ובית המשפט העליון נגד חוקים פרסונליים – הגיע הזמן לשחרר את המתנקש יגאל עמיר, כי גם נגדו חוקקו חוקים פרסונליים". בפאנל דווקא ניסו לגרום לו לחזור בו ואמרו "לא לא", ינון מגל ביקש: "לא ניכנס לזה", אבל שמאי לא התנצל. בהמשך ערוץ 14 החליט להדיחו
מערכת ice |  11
הפטריוטים (צילום ערוץ 14)
בלגן ענק בערוץ 14. איש התקשורת, עורך הדין ארי שמאי, קרא בתכנית הערב (ראשון) בה השתתף כפאנליסט בתכנית "הפטריוטים", על חוק טבריה לשחרר את רוצח ראש הממשלה ושר הביטחון יצחק רבין ז"ל יגאל עמיר ולמרבה ההפתעה זכה גם למחיאות כפיים סוערות מהיושבים בקהל שגיבו את דבריו.
 
שמאי אמר הדיון: "אני שמח לשמוע משפט אחד – שבג"ץ ובית המשפט העליון נגד חוקים פרסונליים – הגיע הזמן לשחרר את המתנקש יגאל עמיר, כי גם נגדו חוקקו חוקים פרסונליים". בפאנל דווקא ניסו לגרום לו לחזור בו ואמרו "לא לא", ינון מגל המגיש ביקש: "לא ניכנס לזה", אבל שמאי לא התנצל וגם לא נדרש לכך. 
כתוצאה מהסערה שנגרמה, מערוץ עכשיו 14 נמסר: "הדברים החמורים שאמר ארי שמאי משקפים את דעתו בלבד. לאור חומרת הדברים, מר שמאי לא יוזמן יותר להופיע בתכניות הערוץ".
 
'כוח קפלן' בתגובה לשידור בערוץ 14 בו קראו לשחרר את יגאל עמיר לתשואות הקהל: "בערוץ הבית של משפחת נתניהו מנהלים קמפיין לשחרור רוצחו המתועב של רה״מ רבין. ההסתה שהובילה לרצח יצאה מבית נתניהו - וכעת הקמפיין לשחרור הרוצח יוצא מהערוץ של נתניהו. אין בור תחתית אפל שערוץ התעמולה לא יתפלש בו. תדע כל חברה שמפרסמת בערוץ 14 כי היא תורמת ישירות לקמפיין לשחרור יגאל עמיר. יידע כל לקוח כי כספו מממן את ערוץ הרעל והתעמולה. הגיע הזמן להחרים את המפרסמים בערוץ14.
תגובות לכתבה(11):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 10.
  להבנתי מחיאות הכפיים לא היו לשחרור יגאל עמיר
  ערן 08/2023/02
  הגב לתגובה זו
  1 0
  להבנתי מחיאות הכפיים היו לאות הסכמה עם זה שחוקים פרסונליים הם סהכ מקובלים במידה והם במקום וזה משהו שקרה לא פעם בעבר, וגם עם יגאל עמיר. שזו דוגמא שכולם מסכימים שהיא לגיטימית. אף אחד לא מעוניין לשחרר את יגאל עמיר לפני שיסיים את העונש שהוקצב לו
  סגור
 • 9.
  בדמוקרטיה שלנו גם לרוצחים יש זכויות
  גר ליד הים 08/2023/02
  הגב לתגובה זו
  1 0
  יגאל עמיר הוא רוצח שיושב בכלא אך בניגוד לרוצחים אחרים תנאי המאסר שלו חריגים וקיצוניים ונמנעים ממנו זכויות אדם בסיסיות ומינימליות שמוענקות לרוצחים אחרים. אפליה כזו ללא סיבה מוצדקת מכרסמת ביסודות הדמוקרטיה וייתכן ששמאי צודק - אם לפי בית המשפט העליון לצדק יש לפסול חוק פרסונלי אז בוודאי שיש לפסול יחס פרסונלי לרוצח. בקיצור נמאס מהשמאל הצבוע שאומר "אבל זה לא אותו דבר". בשם השוויון אולי אפשר אפילו לומר שיגאל עמיר לא גרוע יותר מרוצחים אחרים! ההרחקה של שמאי היא טעות שממשיכה את סתימת הפיות והשאיפה הכמוסה להיות ככל הגויים.
  סגור
 • 8.
  לשחרר את יגאל עמיר המסכן
  אזרח 07/2023/31
  הגב לתגובה זו
  3 0
  הרבה חושבים שצריך לשחרר את יגאל עמיר -ישב הרבה שנים כבר
  סגור
 • השב"כ ירה ברבין ז"ל
  זה ידוע 08/2023/01
  הגב לתגובה זו
  3 0
  ולא יגאל אמיר שצעק כדורי סרק. חובה משפט צדק ליגאל אמיר!
  סגור
 • 7.
  סתימת פה.
  אברם 07/2023/31
  הגב לתגובה זו
  6 0
  אני גם חושב שחוק יגאל עמיר פרסונלי. אז מה אף אחד לא יביע דעתו בעיניין זה?
  סגור
 • טען עוד
 • 6.
  ערוץ 14פשוט אמיתי ויוצא מן הכלל
  פיני 07/2023/31
  הגב לתגובה זו
  9 1
  אמשיך לצפות בו באדיקות.
  סגור
 • 5.
  תגובה חצופה של כוח קפלן
  גבי 07/2023/31
  הגב לתגובה זו
  7 1
  הרי היה רק אדם אחד שאמר את זה על דעת עצמו האחרים לא הסכימו איצו והוא הודח מהתוכנית
  סגור
 • 4.
  14
  טוטי 07/2023/31
  הגב לתגובה זו
  2 0
  הכסף של ערוץ 14 מגיע מהאמא של רונן צור
  סגור
 • 3.
  כמה שתחפשו אותם הם ירבו יפרצו וימשיכו לשדר את האמת לעם
  שלי 07/2023/31
  הגב לתגובה זו
  10 1
  בטירוף שבו השמאל היועמשי"ת וכל וותיקי הממסד משתוללים ניכר שיש להם מה להסתיר מהעם. ולכן כל נושא ייפתח מחדש- חטיפת ילדי תימן והבלקן, רצח רבין, מחיקת חובות למקורבים ולקיבוצים, אפליות בכל פרמטר של אוכלוסיות מסויימות מאד- נגמרו הימים שסותמים לנו את הפה- הוכחה רק מהשנה האחרונה - רצח תאיר רדה הי"ד מיש השופטים וכוחות הרשע.
  סגור
 • 2.
  סערה בכוס מים
  תומר 07/2023/30
  הגב לתגובה זו
  7 0
  האם בכל פעם שמישהו אמר צריך להתייחס הוא אמר והוא אמר
  סגור
 • 1.
  ערוץ 14
  אזרח 07/2023/30
  הגב לתגובה זו
  8 0
  ארי שמאי מושעה תתקדמו ערוצי התבהלה
  סגור