שיווק ופרסום

עמותת "הלל" יוצאת בקמפיין לציון 30 שנות פעילות

עמותת "הלל - יוצאים בשאלה" תעלה ממחר בבוקר קמפיין חדש בהשקעה של חצי מיליון שקל עם הסלוגן "עמותת הלל מחבקת את היוצאים והיוצאות בשאלה כבר 30 שנה". הקמפיין נעשה הודות לתרומה של יוצא בשאלה בוגר תכנית המלגות של עמותת הלל.

מערכת ice | 
עמותת הלל (צילום עמותת הלל)
השחקניות שיר פופוביץ' והשחקנית תימור כהן, יוצאות בשאלה בעצמן, מובילות את הקמפיין החדש של עמותת "הלל - יוצאים בשאלה" שתעלה מחר בבוקר קמפיין חדש בהשקעה של חצי מיליון שק עם הסלוגן "עמותת הלל מחבקת את היוצאים והיוצאות בשאלה כבר 30 שנה".
הקמפיין, שיעלה בטלוויזיה ובדיגיטל, הקמפיין נעשה הודות לתרומה של יוצא בשאלה בוגר תכנית המלגות של עמותת הלל. יאיר הס, מנכ"ל עמותת הלל מספר "הבחירה בשחקנית שיר פופוביץ', שמדריכה סדנאות משחק ליוצאים ויוצאים בשאלה החברים בהלל, הייתה הטבעית ביותר עבורנו. אני גאה בתרומה שקיבלנו עבור הקמפיין, תכנית המלגות של הלל היא הדרך הטובה ביותר לתת ליוצאים בשאלה יותר הזדמנויות ואפשרויות בחירה בחייהם החדשים ויש לה משמעות גם עבור התורמים."
הפרסומת החדשה היא המשך לקמפיין של העמותה שעלה בתקופת הקורונה (גם כן במימון של יוצא בשאלה בוגר תכנית המלגות של הלל) וכלל פרסום בעיתונות וברדיו. בימים אלה מתקיים הליך של בג"צ מול הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו שפסלה לשידור את התשדירים של הלל ברדיו האזורי.
במסגרת אירועי ה 30 להלל יתקיים ביום חמישי הקרוב (16/12) ההאקתון הראשון בנושא יציאה בשאלה שמטרתו פיתוח פתרונות שישפרו את חייהם של יוצאים בשאלה; יוצאים בשאלה הציגו עבודות צילום בפסטיבל הצילום הבינלאומי PHOTO IS:RAEL והתקיימו מפגשי וובינר בינלאומיים עם חברי ארגונים מקבילים מרחבי העולם.
 
עמותת "הלל – יוצאים בשאלה" מסייעת ליוצאים ויוצאות בשאלה מן המגזר החרדי להשתלב בחברה הישראלית. החזון של הלל הוא חברה ישראלית שבה לכל צעירה וצעיר חרדיים יש יכולת לבחור בחופשיות את דרכן.ם ואורח חייהן.ם, תוך מימוש עצמי מלא. הייעוד של הלל הוא לשמש קהילה המקבלת לתוכה יוצאות ויוצאים בשאלה מן המגזר החרדי, ולסייע להן.ם להשתלב בהצלחה בחברה הישראלית. העמותה עוסקת בייעוץ וליווי אישיים בתחומי ההשכלה, דיור, חברה ותרבות, שירות לאומי או גיוס לצבא ומענה ליוצאים בשאלה שהם הורים. הסניפים של עמותת הלל נמצאים בירושלים, חיפה, תל-אביב וצפת וחברים בהם אלפי יוצאים ויוצאות בשאלה.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה