רכב

הנתונים נחשפים: האם נשים יותר מעורבות בתאונות?

לכבוד יום האישה הבינלאומי מסקרן לגלות האם נשים נוהגות טוב יותר מגברים? האם הן מעורבות פחות בתאונות, וכאשר הן מעורבות האם הנזק שהן גורמות בגוף וברכוש הוא נמוך יותר מנהגים גברים? ומי מרוויח פוליסות ביטוח רכב בתעריפים טובים יותר? כל הפרטים
דוד זולדן | 
יום האישה הבינלאומי 2024 (צילום shutterstock)
מי אמר שנשים נוהגות פחות טוב מגברים? מחקר שערכה AIG בקרב 140,000 נהגות ונהגים המבוטחים אצלה לאורך השנים מעלה את הממצאים הבאים: נשים נוהגות טוב יותר. הן מעורבות פחות בתאונות, וגם כאשר הן מעורבות, הנזק שהן גורמות בגוף וברכוש הוא נמוך יותר מנהגים גברים. והתוצאה: פוליסות ביטוח רכב בתעריפים טובים יותר.
בני הזוג אסי עזר ואלברט אסקולה מככבים בקמפיין חדש של חברת הביטוח AIG באמצעות משרד הפרסום ראובני פרידן, תחת הסלוגן: AIG. עושות את זה טוב יותר. הקמפיין מעודד נהיגת נשים, מזמין גברים לנהוג באחריות, ולקבל תעריפים מוזלים יותר.
 
הקמפיין קורא לכל הנהגים והנהגות לאמץ סגנון נהיגה אחראי וזהיר יותר, בלי קשר למגדר. יפעת רייטר, מנכ"לית AIG ישראל: "בחודשים האחרונים נחשפנו לכל כך הרבה גיבורות בכל זירות החיים שלנו. הגבורה שלהן התבלטה ביכולות האישיותיות שלהן, יכולות כגון קור רוח, ראיית האחר, קבלת החלטות ואנושיות. אלה יכולות שאנחנו יכולים וצריכים לאמץ, גם בכביש. יותר מאשר הקמפיין מדבר על נהיגה הוא מדבר על נשים, על מה שהן מייצגות, ועל מה שראוי שכולנו נלמד מהן".
מיכל לוצקי, סמנכ"לית שיווק ואסטרטגיה ב-AIG ישראל: "אנחנו גאים ביכולת שלנו להציע למבוטחות ומבוטחים את המחיר הטוב לביטוח רכב, המותאם אישית להיסטוריית הנהיגה שלהם. נהגים זהירים ואחראים משלמים אצלנו פחות. ועל רקע מה שקורה בכבישים בשנים האחרונות, יש מקום להצדיע לנשים שבאופן מובהק מעורבות פחות בתאונות דרכים ונוהגות באופן זהיר יותר מגברים. יום אישה שמח לכולן ולכולם".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה