קריירה ולימודים

עיצומים בבזק בינלאומי, ועד העובדים הודיע על הצעדים שיינקטו

בהודעה רשמית שיצאה לעובדי החברה מטעם הוועד בעקבות הודעת החברה לבורסה על כוונתה לסגור את בזק בינלאומי ולפזר את העובדים ל- 3 חברות שונות: "העובדים הם לא מטבע עובר לסוחר, לא נאפשר לפרק לחתיכות"
כפיר אדר | 
רן גוראון מנכ"ל בזק בינלאומי (צילום לילך צור דפי דלויה יחצ)

עיצומים בבזק בינלאומי. אמש (חמישי) יצאה הודעה רשמית מטעם ועד עובדי בזק בינלאומי, המתריע על כך שעובדי החברה פותחים בעיצומים, ואחרי החג – יחלו גם בהפגנות קבועות מול יו"ר דירקטוריון בזק.

נוסח המכתב: "עובדות ועובדים יקרים, היום יצאה הודעה לבורסה בה הודיעה הנהלת החברה כי בכוונתה לסגור את בזק בינלאומי ולפזר את העובדים ל- 3 חברות שונות. צר לנו שהנהלת החברה בחרה בערב חג, לצאת בהודעה דרמטית זו ולא המתינה עד לאחר תחילת המו"מ בנושא. מדובר על צעד נמוך של ההנהלה שנועד לייצר מצג שווא כאילו זו עובדה מוגמרת".
"עובדי בזק בינלאומי הם לא מטבע עובר לסוחר ולא ניתן להורות להם או להעביר אותם מחברה אחת לשנייה ללא הסכמה. אנו מדגישים כי אין שום אישור רגולטורי למיזוג עם יס ואנחנו מתכוונים לפעול גם בזירה הזו. העובדים הם החברה ולא נאפשר לפרק את החברה לחתיכות!".
"מכוון שיש לנו סכסוך עבודה פתוח על חדר האוכל, והחל מאתמול יש לנו סכסוך עבודה חדש גם על סגירת החברה, לכן החל מרגע זה חלים העיצומים הבאים: כל פעולה שקשורה לקידום פרויקט אלפא תיעצר לאלתר!!!".
1. הפסקת העברת לידים בכלל המוקדים הפרטיים גם לפלאפון וגם ליס 
2. הפסקת העברת לידים בחטיבה העסקית גם לפלאפון וגם ליס
3. הפסקת מכירת סימים ע"י טכנאי בזק בינלאומי בפרטי
4. עצירת השקת מוצרים חדשים בשיווק הקשורים לפלאפון או ליס
5. עצירת פרויקט CRM אלפא וכל עבודה שקשורה בפרויקט
6. עצירת פרויקט הקמת רשת תקשורת אלפא
7. עצירת מכירה או שדרוג של חבילת טריפל בכל המוקדים".
"מדובר על צעדים ראשוניים בלבד ואנחנו נעדכן בהמשך מה יהיו הצעדים הנוספים.  בזק בינלאומי, בניכוי הפחתת האירוע החשבונאי, שזה אירוע שלא קשור לתוצאות החברה השנה, היא חברה עם רווח נקי של 32 מיליון ש"ח. היו סמוכים ובטוחים כי אנחנו, יחד עם ההסתדרות, נפעל בכל הכוח ובכל האמצעים העומדים לרשותנו, כפי שגם הוכחנו בעבר, לשמור עליכם. אחרי החג נתחיל בהפגנות קבועות מול יו"ר הדירקטוריון של בזק".

תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה