קריירה ולימודים

חברת Sodexo יוצאת בשתי תוכניות לעידוד חזרה לעבודה

החברה תציע בתכנית א': מענק התמדה - עובד שנקלט בחברה יקבל עבור כל חודש מענק של 500 שקל עד לגובה מענק של שלושה חודשים ולסך של 1,500 שקל, או תכנית ב': חבר מביא חבר – החברה תעניק 500 שקל לכל עובד שיביא עובד נוסף חדש
כפיר אדר | 
Cibus Sodexo (צילום לוגו)
עכשיו שהחל"ת מגיע לסיומו ורבים בין אם רוצים או שלא, נאלצים לחזור למקומות העבודה שלהם או לחפש מקום חדש שיקלוט אותם, חברת סודקסו מציגה שתי תוכניות לעידוד החזרה מהחלת לשוק העבודה ועידוד עבודה רציפה בחברה. 
תכנית א': מענק התמדה - עובד שנקלט בחברה יקבל עבור כל חודש מענק של 500 שח עד לגובה מענק של שלושה חודשים ולסך של 1500 שח, זאת בכדי לעזור לעובדים ששבים מהחל"ת להתמיד בעבודה בחודשים הראשונים ולקבל צ'ופר בחזרתם לשוק העבודה. תכנית ב': חבר מביא חבר – על מנת לעודד עובדים קיימים להביא עובדים מהמעגל החברתי והמשפחתי שלהם לעבודה בסודקסו, החברה תעניק 500 שח לכל עובד שיביא  עובד נוסף לעבוד בחברה.
חברת  Sodexo On Site מפעילה שתי חטיבות בישראל. האחת מתמחה בשירותי אחזקת מערכות אלקטרומכניות, מיזוג אוויר, חשמל ושירותי ניהול כלליים (Facility Management) וחטיבה המתמחה בשירותי הסעדה לארגונים, מוסדות ציבור ולחברות מהמובילות במשק בסקטורים השונים, על כל הכרוך בכך.
החברה עובדת עם מוסדות וארגונים מהגדולים במשק וביניהם: תעשייה אווירית, אסותא, קבוצת אלביט מערכות, אפלייד מטיריאלס, תנובה, שטראוס, אסם, רד בינת, יוניליוור, ריסקו, וכדומה.  Sodexo ישראל הינה חלק מתאגידSodexo  העולמי המעסיק למעלה מ-470,000 עובדים ב-67 מדינות ברחבי העולם ומשרתת מידי יום 100 מיליון לקוחות במגוון שירותים משפרי איכות חיים.
 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה