קריירה ולימודים

פריצת דרך לעובדי התעשיות הביטחוניות: זה השדרוג למשכורת שיקבלו

ההסכם שנחתם בחברה הביטחונית תומר – מוקד ידע לאומי להנעה רקטית, כולל תוספות שכר והטבות ל-550 העובדים, לצד שימור ופיתוח ההון האנושי, יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד: "ההסכם החשוב הזה הוא בשורה לעובדים שבעשייתם תורמים לשמירה על ביטחונה של מדינת ישראל"
כפיר אדר |  7
חתימת ההסכם של תומר (צילום ההסתדרות)
ההסתדרות, הנהלת חברת "תומר", משרד האוצר ו-ועד העובדים חתמו היום (חמישי) על הסכם קיבוצי ראשון בחברה, המפתחת ומייצרת מערכות להנעה רקטית. ההסכם מהווה אבן דרך משמעותית בפעילותה של תומר, חברה ממשלתית ביטחונית המעסיקה כ-550 עובדים, אשר הוקמה כחלק מהליך הפרטת תעש.
 
ההסכם
נחתם במעמד יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, מנכ"ל תומר אל״מ (מיל׳) מורדי בן-עמי, יו"ר מרחב לוד בהסתדרות משה ארבלי, סמנכ״ל תכנון בקרה ומשאבים בתומר דני כהן, יו״ר ועד עובדי תומר הראל מור, והמשנה לממונה על השכר באוצר אפי מלכין.
 
ההסכם מעביר את עובדי החברה מההסכמים הישנים של תעש להסכם קיבוצי חדיש המותאם למאה ה-21, ומאפשר יכולת קליטה, גיוס ושימור עובדים תוך התאמת מבנה השכר למבנה שכר מודרני. כמו כן, הוא מסדיר את תנאי עבודתם של עובדי החברה ומקנה להם מסלולי התפתחות וקידום מבוססי יעדים. ההסכם יהיה בתוקף לשש שנים והוא כולל בין היתר תוספות שכר והטבות נוספות לעובדים. בנוסף, העובדים יהיו זכאים למענק חד פעמי.
יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד: "ההסכם החשוב הזה הוא בשורה לעובדים שבעשייתם תורמים לשמירה על ביטחונה של מדינת ישראל. אני רוצה להודות לכל הצדדים שהשכילו להגיע להבנות משותפות שיועילו הן לרווחת העובדים והן ליעילות המפעל. ההסתדרות תמשיך לפעול בכל דרך כדי לחזק את ציבור העובדים ואת חוסנה של המדינה". 
המנכ"ל תומר מורדי בן-עמי: "מדובר בהסכם פורץ דרך המסדיר את תנאי העסקתם של העובדים בעולם התעסוקה המודרני, ומאפשר להנהלה לשמר את מוקדי הידע בחברה. המשאב החשוב ביותר בארגון הוא ההון האנושי וההסכם החדש מכיר בכך".
תגובות לכתבה(7):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 7.
  כל הכבוד על ההסכם! (ל"ת)
  מיכאל 12/2021/09
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 6.
  אין כמו ההסתדרות. ארנון בר דוד תותח (ל"ת)
  אמיתי אלמקייס 12/2021/09
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 5.
  כל הכבוד לוועד ששומר עלינו. אנחנו איתכם (ל"ת)
  חילי מורנו 12/2021/09
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 4.
  איזה יופי. חדשות מעולות (ל"ת)
  רינת מנשה 12/2021/09
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 3.
  יופי! בשעה טובה. כבוד על הוועד (ל"ת)
  תמר רונן 12/2021/09
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 2.
  כל הכבוד. בהצלחה (ל"ת)
  ריטה ח 12/2021/09
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 1.
  כל הכבוד לוועד. ותודה רבה להסתדרות על הגיבוי (ל"ת)
  איילה גדרי 12/2021/09
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור