דיגיטל וטק

מהפכה טכנולוגית: השירות החדש שהושק "ישנה את חוקי המשחק"

?Alorica מציגה את ReVoLT – טכנולוגיה מהפכנית לתרגום קולי בזמן אמת ב-75 שפות וב-200 ניבים, אשר תשנה את חוקי המשחק בתחום האספקה של CX רב לשוני
מערכת ice | 
אילוסטרציה (צילום shutterstock)
Alorica Inc, חברה מובילה בעולם בתחום חוויית הלקוחות (CX), הכריזה היום על השקת שירות ReVoLT (תרגום קולי בזמן אמת), אשר מסיר את מחסומי השפה במהלך אינטראקציה חיה עם הלקוח. שירות זה עומד במרכז Alorica Clear, חבילה של פתרונות מונעי בינה מלאכותית המחוללים במהפכה בדרך בה עסקים מתקשרים עם בסיס לקוחותיהם באמצעות תרגום קולי מובנה, לוקליזציה של מבטא וביטול רעשי רקע.
השירותים מתאפשרים הודות לפלטפורמה בלעדית לעיבוד שפתי אשר מחילה בינה מלאכותית להקניית יכולות תרגום ממוקדות חוויית לקוח רב שפתית בערוצי הדיגיטל והקול.
 
חברות המתאימות אישית חוויית לקוח מקומית נדרשות להתמודד עם מחסומי שפה וניואנסים תרבותיים שהופכים את הפעילות למורכבת יותר ומעיבים על התשואה. הטכנולוגיה ReVoLT מונעת את נקודות הקושי הללו באמצעות אספקה של תרגום לשוני דו כיווני בזמן אמת, ב-75 שפות. ארגונים המטמיעים טכנולוגיה זו יכולים להגדיר את פעילות השירות שלהם בכל מקום ולהציע ללקוחות מכל העולם תמיכה בשפתם, תוך שיפור השירות והוזלה של עד 50% בעלויות.
חבילת פתרונות Alorica Clear מונעת את החיכוך שקיים באספקת CX גלובלית באמצעות:
תרגום קולי בזמן אמת – ReVoLT מציעה תרגום קולי דו כיווני, תיקון שגיאות דקדוק ותעתיק ב-75 שפות ו-200 ניבים, עם יכולות מדרוג ואבטחה גבוהות.
"הדרישה לשירות רב לשוני עצומה, זאת משום שאנו חיים בעולם מקושר בו מותגים פונים לצרכנים באמצעות חוויה מותאמת אישית", אמר מייק קליפטון, מנהל צמיחה וטרנספורמציה ראשי ב-Alorica. "הערך של הלוקליזציה עבור לקוחות גבוה, אך מנהיגי CX מתקשים למדרג את מרכזי יצירת הקשר שלהם ביעילות כאשר הם עושים זאת באזורים גאוגרפיים מרובים. בעבר, תמיכה רב לשונית חייבה תורמים או אתרים מפוצלים, מה שהוסיף מורכבות ועלויות במקביל לפגיעה באיכות".
תרגום דיגיטלי – המערכת תומכת בלמעלה מ-100 שפות וניבים, והסוכנים יכולים לספק טרנזקציות דיגיטליות רב לשוניות ונטולות שיבושים באמצעות צ'אט, דואר אלקטרוני ומסמכים.
סייע קוגניטיבי רב לשוני – מפרש ומפענח בקשות באופן דיגיטלי בלמעלה מ-100 שפות. הסייע אומן באופן ייחודי למיתוג קול ויעדים.
לוקליזציית מבטא – משפר את המבטא של נציגים במהלך אינטראקציות חיות, תוך התאמה לשפת האם של הלקוח במטרה לוודא הבנה.
ביטול רעשים – מונע רעשי רקע והסחות דעת, מותאם אישית ל-Alorica Anywhere, פתרון העבודה מהבית של החברה.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה