דיגיטל וטק

באטמ מודיעה: זה שיתוף הפעולה החדש של החברה

באטמ: שיתוף פעולה של Edgility עם שירותי הענן של אמזון. מדובר בפתרון ראשון מסוגו של AWS לשירותי AWS IoT Greengrass שמציע הטמעה וניהול של יחידות מחשוב קצה בקנה מידה רחב
מערכת ice | 
אילוסטרציה (צילום freepik)
באטמ, (ת"א: BVC; לונדון: BVC), חברה טכנולוגית המתמקדת בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות תקשורת וסייבר מתקדמות וציוד רפואי לבדיקות מעבדה, מתכבדת להודיע ש-Edgility, פלטפורמת הוירטואליזציה ומחשוב הקצה של הקבוצה, הצטרפה לתוכנית השותפים מוסמכי התוכנה של שירותי הענן של אמזון (AWS – Amazon Web Services) עבור AWS IoT Greengrass, שירות ענן בקוד פתוח המסייע ללקוחות AWS לבנות, לפרוס ולנהל תוכנת מחשוב קצה מתקדם. 
הסכם זה מהווה ערוץ מכירה נוסף עבור Edgility, במיוחד מכיוון שהוא הפתרון הזמין היחיד של AWS IoT Greengrass המאפשר הטמעה ופריסה של כל מכשיר מקומי, כמו כן ניהול ושילוב פשוט ויעיל של שירותי רשת, אבטחה ושירותי AWS בקנה מידה רחב. כחלק מרשת השותפים של שירותי הענן של אמזון (APN – AWS Partner Network), באטמ תמנף גם את תוכנית APN Customer Engagements לפיה שותפים חוברים לטובת מכירות משותפת עם AWS על מנת למצוא הזדמנויות חדשות.
על מנת להצטרף כשותף לשירותי הענן של אמזון,  Edgilityעברה בחינה טכנית מקיפה על ידי AWS. כתוצאה מכך, Edgility אושרה על ידי AWS ומעמדה כשותף תוכנה מוסמך מעיד על הניסיון וההצלחה המוכחת שלה במתן שירותי AWS ללקוחות.
מוטי נגר, מנכ"ל באטמ, מסר כי, "מדובר בתמיכה משמעותית לפתרון Edgility ואישור למחויבות שלנו לספק ללקוחות את רמות האבטחה הגבוהות ביותר, אמינות ומצוינות תפעולית עבור פריסות ממחשוב קצה למחשוב ענן בקנה מידה גדול. כשותף היחיד של AWS המספק פתרון שמציע פריסה וניהול מחשוב קצה בקנה מידה רחב, אנו ממוצבים היטב להרחבת פעילותינו, לאור בסיס הלקוחות העצום של AWS IoT Greengrass. אנו מצפים למנף את מעמדנו כשותפים בתכנית של AWS על מנת לקדם את צמיחת המכירות של Edgility בטווח הקרוב ולשתף פעולה עם AWS כדי לייצר הזדמנויות מרגשות נוספות בעתיד."


(קרדיט: אביתר נגר)
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה