השוק

"גוף מוביל": מי ינהל את נכסי קופת הגמל בהיקף 1.4 מיליארד שקל?

קו הבריאות תנהל את כלל נכסיה ב-IBI ניהול תיקים. לחברה נכסים מנוהלים בהיקף של כ-1.4 מיליארד שקל ב-3 מסלולי השקעה והיא מאגדת כ-23 אלף עמיתים. הקופה נוהלה עד כה באמצעות מור השקעות. אלון דורי: "הבחירה של גוף גדול ומשמעותי בתחום הקופות המפעליות ב-IBI כמנהלת ההשקעות, זו הבעת אמון במומחיות ובניסיון שלנו"
מערכת ice | 
קופת גמל-אילוסטרציה (צילום vecteezy)
קו הבריאות - חברה לניהול קופ"ג בע"מ, קופת הגמל של האחים והאחיות, וכן סטודנטים לסיעוד במדינת ישראל, הודיעה הבוקר (רביעי) כי תנהל את כלל נכסי קופת הגמל שלה ב- IBI ניהול תיקים. לחברה נכסים מנוהלים בהיקף של כ-1.4 מיליארד שקל ב-3 מסלולי השקעה והיא מאגדת כ-23 אלף עמיתים. הקופה נוהלה עד כה באמצעות מור השקעות והחל מחודש אפריל 2024 כלל ניהול ההשקעות יעבור ל-IBI ניהול תיקים.
חברת IBI נבחרה לנהל את כלל נכסי הקופה לאור הביצועים הטובים לאורך זמן ורמת השירות הגבוהה שהשיגו לאורך השנים.IBI  ניהול תיקים מנהלת כיום השקעות בהיקף של כ-38 מיליארד שקל ובכלל זה 25 מיליארד שקל נכסים מנוהלים בקופות המפעליות באמבן. החברה מנהלת את קופת הגמל קו הבריאות - קופת גמל לתגמולים, לפיצויים ולחיסכון.
הקופה נוסדה בשנת 1994, ע”י הסתדרות האחים והאחיות. החברה פועלת ללא כוונת רווח, ודמי ניהול מחויבים רק לפי ההוצאות בפועל. הקופה הוקמה על מנת לאפשר לאחים ואחיות וכן סטודנטים לסיעוד, לחסוך בקופת גמל הדואגת לאינטרסים שלהם כעמיתי הקופה.
קופת הגמל מציעה לעמיתים מגוון של מסלולי השקעה ברמות סיכון שונות המתאימות לאופיו של החוסך, כך שכל עמית יכול לבחור את מסלול ההשקעה המתאים לרמת הסיכון ולצרכים שלו. אלון דורי, מנכ"ל, IBI ניהול תיקים: "הבחירה של גוף גדול ומשמעותי בתחום הקופות המפעליות ב-IBI כמנהלת ההשקעות, זו הבעת אמון במומחיות ובניסיון שלנו. קופת הגמל קו הבריאות מצטרפת לרשימה משמעותית של קופות ענפיות שבחרו בנו לנהל את כלל השקעות כספי העמיתים".

"ועדת ההשקעות והדירקטוריון בחנו מספר הצעות על פי פרמטרים אובייקטיביים ומקצועיים". יוסף אטיאס, מנכ"ל "קו הבריאות" (צילום: יח"צ) 
"קו הבריאות ממשיכה למצב אותנו כאחד הגופים המובילים בתחום ניהול התיקים בארץ לכל המגזרים ובכלל זה לקופות מפעליות וגופים מוסדיים. IBI ניהול תיקים מתמחים בשילוב השקעות סחירות מחד והשקעות אלטרנטיביות מאידך ולכן יש לה את היכולת להציע פיזור נכון ואפשרויות השקעה מגוונות. אנו נמשיך לפעול באופן מקצועי תוך שימוש בבסיס מחקרי ובניתוחים איכותיים בארץ ובחו"ל ובאמצעות שיקול הדעת של מנהלי ההשקעות המקצועיים ביותר בתחום".
עו"ד יוסף אטיאס, מנכ"ל קופת הגמל "קו הבריאות": "IBI ניהול תיקים בעלת מומחיות וניסיון של שנים בתפעול ובניהול קופות ענפיות ולקוחות מוסדיים שמנהלים עשרות אלפי עמיתים וסכומי כסף גדולים. ועדת ההשקעות והדירקטוריון של 'קו הבריאות' בחנו מספר הצעות של גופי ניהול השקעות על פי פרמטרים אובייקטיביים ומקצועיים. IBI ניהול תיקים בלטו ביתרונותיהם ועמידתם בפרמטרים שהוגדרו במסגרת ההליך. קו הבריאות ממשיכה לפעול לטובת עמיתי הקופה לניהול כספם, מתוך דאגה לזכויותיהם הפנסיוניות, באופן המיטבי והמקצועי ביותר ולתת את השירות הטוב ביותר לעובדים ולמעסיקים". 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה