השוק

אינטל במהלך מרגש: זו המחווה שערכו לעובד שנפל במלחמה

האקתון לזכרו של רס״ן אמיר מנצור נעים ז״ל: באינטל וב-SCE המכללה האקדמית להנדסה ממשיכים בחדשנות לאור מורשתו של חבר כיתת הכוננות שנפל ב-7 באוקטובר
מערכת ice | 
אירוע האקתון (צילום יח"צ SCE)
האקתון (אירוע יזמות מרתוני) לזכרו של רס״ן (במיל׳) אמיר מנצור נעים ז״ל, התקיים אתמול ב-SCE המכללה האקדמית להנדסה ע״ש סמי שמעון, בשיתוף חברת אינטל. רס״ן נעים ז״ל למד במחלקה להנדסה כימית במכללה ובשנה שעברה החל לעבוד במשרת סטודנט באינטל לכיש, קבוצת EHS.
חבריו לצוות בחרו את נושא ההאקתון לזכרו: זהו אתגר סביבתי שעיקרו מציאת פתרון בר-קיימא לאחד מזרמי הפסולת העתידיים במפעל. אתגר זה מצריך חשיבה מדעית/ הנדסית למציאת פתרון יצירתי, זול וישים תעשייתית.

(קרדיט: יח"צ SCE)
רס״ן נעים ז״ל היה חבר כיתת הכוננות בקיבוץ ארז ונפל ב-7 באוקטובר 2023, תוך שחרף את נפשו להגן על תושבי המקום שכל כך אהב. חבריו ללימודים ב-SCE המכללה האקדמית להנדסה וחבריו לעבודה באינטל, מתארים אותו כאדם שבלט בכישרונותיו, היה סקרן ונעים הליכות. לכן, החליטו במכללה, בחברת אינטל ובמשפחה השכולה, לקיים האקתון המוקדש למורשת החדשנות והסקרנות שהשאיר אחריו. 
״דמותו של אמיר תלווה אותנו ותיזכר לעד בין כותלי המכללה״, אמרה פרופ׳ אריאלה בורג, ראשת המחלקה להנדסה כימית ב-SCE המכללה האקדמית להנדסה ע״ש סמי שמעון. ״לאור דמותו מעוררת ההשראה של אמיר ששאף תמיד לדעת עוד, נחנך אלפי סטודנטים בשנים שיבואו. ההאקתון הוא נקודת ציון בעבורנו לעודד בקרב הסטודנטים והסטודנטיות חדווה ליצור ולחדש מתוך הידע שרכשו במכללה, בדרכו של אמיר. אני מודה לחברת אינטל על השותפות ולמשפחתו של אמיר על הזכות לחלוק את סיפורו ומורשתו יוצאי הדופן עם הסטודנטים״.
 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה