השוק

גילת חתמה על הסכם אסטרטגי חדש המוערך בעשרות מיליוני דולרים

חברת רשתות הלוויין חתמה על חוזה לאספקת ציוד ומתן שירותי ניהול רב-שנתיים לקישוריות לתאגידים כולל פוטנציאל התרחבות משמעותי עבור יישומים נוספים, עם תאגיד ממשלתי גדול באסיה-פסיפיק
כפיר אדר | 
גילת בקריית אריה (צילום ויקיפדיה)
חברת גילת רשתות לוויין, מובילה עולמית בטכנולוגיה לרשתות תקשורת לווייניות, פתרונות ושירותים, הודיעה היום כי חתמה על הסכם אסטרטגי המוערך בעשרות מיליוני דולרים עם תאגיד ממשלתי גדול באסיה-פסיפיק, הכולל פוטנציאל התרחבות משמעותי עבור פרוייקטים נוספים עם גופים ממשלתיים באסיה פסיפיק. החוזה לאספקת ציוד ומתן שירותי ניהול רב-שנתיים יאפשר קישוריות עבור יישומים רבים ברחבי המדינה.
גילת אחראית על הקמה ותפעול הרשת אשר תספק כיסוי תקשורתי ברחבי המדינה למגוון יישומים. יישומים אלה יכללו, בין היתר, יישומים לתאגידים עם אפשרויות משמעותיות לתשתית סלולרית, שירותי תקשורת במקרי חירום, ויישומי קישוריות בתנועה במצב נייד ונייח. הפלטפורמה מרובת השימושים של גילת, ה- SkyEdge II-c, והמערך הרחב של המודמים (VSATS) המותאמים שלה, יענו על צרכי הממשלה לקישוריות חזקה עבור האזורים המרוחקים ביותר במדינה.
"הסכם השותפות האסטרטגי הזה הוא תוצאה של שנים רבות בהן גילת סיפקה את שירותיה בהצלחה והוא ימנף את היכולות הטכניות והניהוליות של גילת בכדי לספק פתרונות אמינים," אמר אבהי קומר, סגן נשיא אזור אסיה-פסיפיק ויפן בגילת. "גילת מחוייבת באופן מלא להצלחת הפרוייקט ולאספקת חווית המשתמש האיכותית הנדרשת למתן מענה לצרכי האוכלוסייה, בהתאם לדרישות התאגיד הממשלתי".
הפתרונות המקיפים של גילת תומכים ביישומים רבים עם היצע מוצרים רחב הנוגע ליישומים שונים, תוך עמידה בדרישות רמת השירות המחמירות ביותר. יישומים מרכזיים אלו כוללים קישוריות פס רחב, תמסורת סלולרית, שירותים לארגונים, אינטרנט מהיר בטיסות (IFC), קישוריות לכלי שייט ולרכבות, וקישוריות לכוחות בטחון, חירום והצלה. גילת הינה חברה הנשלטת ע"י קרן פימי.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה