השוק

מגוריט רכשה 110 דירות בפרויקט של גינדי ביד אליהו

מגוריט רכשה את הדירות בפרויקט "אפר האוס" של גינסי החזקות; הדירות ימסרו למגוריט עד לחודש יוני 2026
ניצן כהן | 
ארז רוזנבוך, יו"ר מגוריט (צילום עמית חכמוב)
קרן הריט מגוריט מדווחת על מימוש אופציה לרכישת 110 דירות בפרויקט "אפר האוס" של גינדי החזקות ביד אליהו תמורת 267 מ' ש'.  הדירות הן חלק מפרויקט אשר נמצא בשלבי בנייה ראשוניים, אשר צפוי להכיל בסיומו 2 מגדלי מגורים בני כ-30 קומות כל אחד ובהם סה"כ כ- 700 יח"ד. 
תמהיל הדירות שנרכשו הינו של 2,3,4  חדרים בשטח כולל של כ- 7,890 מ"ר, כ-1,290 מ"ר מרפסות ובנוסף 60 חניות. הדירות יימסרו למגוריט עד יוני 2026 . הפרויקט ממוקם על מגרש ששטחו 9.6 דונם סמוך להיכל מנורה, בין רחוב השלושה מצפון, נתיבי איילון ממערב, רחוב וינגייט מדרום ורחוב יגאל אלון ממזרח.
ארז רוזנבוך יו"ר מגוריט: "הרכישה היא חלק מהאסטרטגיה של מגוריט להגדלת פורטפוליו הנכסים האיכותיים של הקרן באיזורי ביקוש להשכרה. החברה מחזיקה יותר מ-1600 דירות להשכרה ארוכת טווח בשווי כולל של כ-3.7 מיליארד שקל ותפעל להמשיך להוביל את מהפכת השכירות ארוכת הטווח בישראל".
נזכיר כי מגוריט פועלת בתחום שעשוי להפוך לליבת עסקי הנדל"ן למגורים בשנים הבאות. מחירי הנדל"ן בישראל, ובטח באזור המרכז, מתקרבים לאזור הבלתי אפשרי כך שקונצנזוס התחזיות מדבר על כך שמי שירצה להתגורר באזורי הביקוש יאלץ לשכור דירה כי רכישה של אחת כזו תהפוך כמעט בלתי אפשרית.
מניית מגוריט עלתה מאז תחילת השנה בכ-15% כשבשנה האחרונה עלתה המניה בכ-30%.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה