השוק

בנק הפועלים בהטבה חדשה ללקוחות: זה מה שתוכלו לקבל

בנק הפועלים בצעד נוסף לבעלי עסקים: הלוואות במסלול ייחודי בריבית פריים בלבד מקרן ההלוואות בערבות המדינה - לעסקים שחלה ירידה בפעילותם העסקית עקב המלחמה
מערכת ice |  2
בנק הפועלים (צילום shutterstock, אביב גוטליב)
בעקבות המלחמה ופתיחת מסלול "חרבות ברזל" של קרן ההלוואות בערבות המדינה של משרד האוצר, שנועד לתמוך בעסקים ישראלים המתמודדים עם השפעות המלחמה, בנק הפועלים מודיע על הקמת הלוואה חדשה ואטרקטיבית במיוחד לעסקים שחלה ירידה בפעילות העסקית שלהם כתוצאה מהמלחמה.
הודות לתוכנית עליה החליטה הוועדה המוניטרית בבנק ישראל להקלת האשראי לעסקים קטנים וזעירים - לקוחות עסקיים בעלי מחזור שנתי של עד 50 מיליון שקל אשר חלה ירידה בשיעור של 25% או יותר בפדיון העסק שלהם (והם עומדים בתנאים המקוריים של קרן ההלוואות בערבות המדינה) יוכלו לקבל מהבנק הלוואה בריבית פריים בלבד, כולל אפשרות להתחיל לפרוע את ההלוואה רק בעוד 12 חודשים ובפריסה נוחה של עד 60 תשלומים. ניתן להגיש בקשות להלוואה במסגרת הקרן עד סוף דצמבר 2023.
 
מהלך זה מצטרף לסל השירותים וההקלות הנרחב שמציע הבנק ללקוחות עסקיים הזכאים בדרום ובצפון (בהתאם לטווחים שהוגדרו) ולעסקים אשר בעליהם משרתי מילואים וכולל בין היתר דחיית תשלומי הלוואות ללא עלות, פטור ממגוון עמלות (לעסקים קטנים), וכן הצעות ערך נוספות לכלל העסקים בישראל כדוגמת חמ"ל מומחים בשיתוף להב ולשכת היועצים העסקיים, ליווי אישי, קו חירום ייעודי, הרצאות והדרכות של המרכז לצמיחה פיננסית ועוד.
בנוסף, הודיע הבנק על הלוואת גישור ללא ריבית בסך 250,000 שקל לתקופה של עד 3 חודשים לעסקים זכאים בדרום ובצפון ועסקים אשר בעליהם הינם משרתי המילואים (בהתאם למפורט באתר הבנק). פרטים נוספים אודות ההלוואה במסגרת קרן ההלוואות בערבות מדינה, ניתן למצוא באתר הבנק.
תגובות לכתבה(2):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  עושקים
  סמדר 11/2023/20
  הגב לתגובה זו
  1 0
  נתנו תוספת 10.000 שקל למסגרת ועכדיו הורידו את המסגרת דורשים לחסות את המינון
  סגור
 • 1.
  בנק של עשיקה של פועלי אוון בריבית קצוצה
  ביזיון של בנק 11/2023/20
  הגב לתגובה זו
  2 0
  איך הגענו למצב שהבנקים שולטים בנו ? מתי העם ייקח את המושכות שוב-לידיו? כמה הם עושקים כמה מלווים כמה שודדים את הציבור . ומספרים טייפונים. מערכת מושחתת ספק אם ניקוי אורוות אצלה ישנה משהו
  סגור