משפט

גלנט עוקץ: "אני לא אוהב להגיד ואטורי וצודק באותו משפט"

לא משעמם בליכוד: גלנט השיב בעוקצנות להצעה של ואטורי להכשיר את צה"ל לקליטת חרדים: "ח"כ ואטורי צודק - למרות שאני לא אוהב להגיד ואטורי וצודק באותו משפט". על כך הגיב ואטורי בעקיצה משלו: "גם אני אוהב אותך"
דוד זולדן | 
ניסים ואטורי, יואב גלנט (צילום פלאש 90/ יונתן זינדל)
במהלך דיון סגור של ועדת חוץ וביטחון בקריה, התקיים דיאלוג בין שר הביטחון יואב גלנט לח"כ ניסים ואטורי במהלך הדיון על הצורך בגיוס בני הישיבות. ואטורי אמר כי "צריכים להיות מוכנים לקלוט חרדים כי כיום אין אפשרות לעמוד בדרישות הקיימות שהן לא כל כך גדולות. היחידות מלאות בעקבות המלחמה הדרישה גדלה מאוד ליחידות לוחמות" גלנט השיב בעוקצנות: "ח"כ ואטורי צודק - למרות שאני לא אוהב להגיד ואטורי וצודק באותו משפט". על כך הגיב ואטורי בעקיצה משלו: "גם אני אוהב אותך".
 
אך בזה לא תם העניין ושר הביטחון יואב גלנט פוצץ את הדיון החסוי בועדת החוץ והביטחון בקריה בתל אביב בעקבות ויכוח שנגע לדרישת השר בצלאל סמוטריץ' להקים וועדה ציבורית שתדון ותפקח על תקציב ההתעצמות האסטרטגית העתידית של משרד הביטחון. ח"כ זאב אלקין שאל את גלנט על המכתב ששלח לו בנושא השר סמוטריץ' שבו צויין כי הושגה הסכמה להקמת הוועדה בעת העברת התקציב - אך שר הביטחון חזר בו - ולא כינס אותה. גלנט השיב שהוא מתנגד לדרישת השר סמוטריץ'.  "יש שר שרוצה להקים עלינו וועדה", טען.
שר הביטחון גלנט רמז מוקדם יותר כי: ״אנחנו פועלים בכל מקום כדי להבהיר לכל מי שפועל נגדנו בכל רחבי המזרח  התיכון - שהמחיר על פעולה נגד ישראל יהיה כבד״
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה