משפט

הסיעו שב"חים באמבולנס: זה מה שחשפו לוחמי משמר הגבול

לאחר שנעצרו ונחקרו על ידי לוחמי משמר הגבול, שני כתבי אישום הוגשו נגד נהג אמבולנס פרטי ועוזרו אשר הסיעו 8 שוהים בלתי חוקיים. בתום פעילות חקירתית של אגף החקירות והמודיעין של מג"ב עוטף ירושלים, הוגשו 9 סעיפי אישום נגד הנאשם
מערכת ice | 
אמבולנס-אילוסטרציה (צילום פלאש 90)
לפני כשבוע וחצי, בפעילות של לוחמי מג"ב עוטף ירושלים ולוחמי המעברים של צה"ל במעבר עופר על ציר 443, עצרו הכוחות אמבולנס פרטי שמקורו בצפון, בדרכו להיכנס לשטחי המדינה. המשטרה דיווחה הבוקר (שישי) כי הלוחמים שפעלו במעבר החשידו את נהג האמבולנס ועוזרו שטענו כי הם בדרכם לאירוע מציל חיים, בניגוד לבדיקה שבוצעה במערכות הביטחוניות אשר הצביעה על כך שלא מתרחש אירוע מסוג זה באותה העת.
לאחר חיפוש שנערך באמבולנס, איתרו הלוחמים 8 שוהים בלתי חוקיים שמתחבאים בו, והם, יחד עם נהג האמבולנס ועוזרו, נעצרו והועברו לחקירה באגף החקירות והמודיעין של מג"ב עוטף ירושלים. אתמול, בתום פעילות חקירתית של אגף החקירות והמודיעין של מג"ב עוטף ירושלים, הוגש כתב אישום בעל 9 סעיפי אישום נגד הנאשם נהג האמבולנס.
הסעיפים כוללים קשירת קשר לעשיית פשע, סיוע לניסיון כניסה או ישיבה בישראל שלא כחוק, הפרעת שוטר במילוי תפקידו ונהיגה בקלות ראש. יתר על כן, כתב אישום נוסף בעל 3 סעיפי אישום הוגש נגד נאשם, עוזרו של נהג האמבולנס.
 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה