משפט

ישועה לבנו של ליברמן: "מעריץ את אבא שלך"

בדיון שנערך היום נחשפו התכתבויות של מנכ"ל וואלה לשעבר עם בנו של שר האוצר ושם ישועה כתב לבנו של ליברמן כי הוא "מעריץ אותו", כתבה נוספת ושלילית על ליברמן נדחקה וגם סילבן שלום זכה לאתרוג. הוראה של אלוביץ' או החלטה עצמאית?
מערכת ice | 
אילן ישועה (צילום אוליבייה פיטוסי, פלאש 90)
בדיון שנערך היום (שלישי) במשפט תיקי האלפים של ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו, המשיכה החקירה הנגדית של מנכ"ל וואלה לשעבר והפעם הדיון עסק בעיקרו בסיקור של "וואלה" על שר הביטחון באותם הימים, אביגדור ליברמן.
בשנת 2016, פורסמה באתר "וואלה" כתבה של משה שטיינמץ עם הכותרת "'מנסות לשכר את שר הביטחון': התמונה בפייסבוק שהביכה את ליברמן". אותו אייטם עסק בתמונה של ליברמן עם שתי נוכחות באירוע הוקרה לאחד ממקורביו. אותה התמונה עלתה ביום שבו נערך פיגוע. 
אותה כתבה הוצגה בכדי להמחיש את הקשר והשמירה של ישועה על שר הביטחון דאז. לאחר שיחה עם היועץ של ליברמן, ישועה הורה לעורכת מיכל קליין להוריד את הכתבה מדף הבית וטען כי היא צהובה. לאחר מכן בכתביו נחשף כי הוא דאג ליידע את היועץ בכך שהוא דירדר את הכתבה. 
בהמשך, לקראת הפגישה בין ישועה לליברמן, ישועה דאג לעלות כתבות מרכזיות וראשיות המחמיאות לשר הביטחון על אף שקליין התנגדה לרעיון וטענה כי מדובר בידיעות שיוציאו את האתר לא רציני, בהמשך הסתבר כי גם בכך יידע את היועץ של ליברמן ומסר לו כי זו תהיה כתבה ראשית. 
בבית המשפט ישועה טען שההוראות שניתנו הם מאלוביץ', התכתבות שנחשפה בקבוצת הוואטסאפ של ישועה והאלוביצ'ים ניתן היה לראות שישועה עידכן את אלוביץ' בכך שהוא שומר על קשר עם ליברמן ודואג לדבר עם הילד שלו, עמוס. באחת מהשיחות, ישועה אמר לבנו של ליברמן כי הוא מעריץ את אביו. לפי ישועה, היה צורך לשמור על ליברמן כי רק איתו ניתן לעשות עסקים דבר שאלוביץ' סרב להסכים איתו היום במשפט. 
באותו הדיון עלה גם נושא האתרוג של סילבן שלום סביב סביב העדויות על הטרדות מיניות, גם פה טען ישועה שאלוביץ' נתן הוראה להגן על סילבן וישועה דאג גם לשלוח לו הודעה "תהיה חזק".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה