מינויים

יאצק אולצ'אק מונה למנכ"ל פיליפ מוריס העולמית

המינוי של מי ששימש סמנכ"ל התפעול של החברה, מגיע כחלק מחיזוק מחויבות החברה ליצירת עתיד בו סיגריות מוחלפות באלטרנטיבות טובות יותר בעלות ביסוס מדעי
כפיר אדר | 
יאצק אולצאק (צילום PMI)
חבר פיליפס מוריס העולמית הכריזה היום (חמישי) על מינויו של יאצק אולצ'אק לתפקיד מנכ"ל החברה, זאת בעקבות האסיפה השנתית של בעלי מניות החברה לשנת 2021, שהתקיימה ב-5 במאי.
אולצ'אק, אשר בתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל התפעול של החברה, נבחר גם לדירקטוריון החברה.  אנדרה קלנצופולוס, אשר כיהן כמנכ"ל PMI מ-2013 עד 5 במאי 2021, מונה לתפקיד יו"ר הדירקטוריון בפועל טרם האספה. המינויים מגיעים בעקבות ההכרזות על שינויים בהנהלת החברה מדצמבר 2020.
בקבלתו את המינוי הביע מר אולצ'אק את מחויבותו להאיץ את השינוי לעבר עולם נטול עשן, עליו הכריזה PMI ב-2016. החברה מתמקדת בפיתוח, בביסוס מדעי ובשיווק אחראי של מוצרים נטולי עשן המזיקים פחות מעישון סיגריות, במטרה להחליף את הסיגריות בהקדם האפשרי. 

אולצ'אק התייחס ואמר: "אני מקבל בענווה ובהתרגשות את הובלתה של PMI בעת האצת המעבר שלנו לחברה נטולת עשן. PMI מובילה את הענף בחדשנות מדעית, ואנו שואפים כי יותר ממחצית ההכנסות נטו שלנו ב-2025 יגיעו ממוצרים נטולי עשן. תיק המוצרים המתפתח שלנו  יניע את עתידנו בטווח הארוך. אנו נתבסס על המחקר המדעי והמומחיות שלנו ונשתמש בכישורים ובדמיון הקולקטיבי שלנו כדי לחדש מעבר לתיק המוצרים הקיים שלנו ולחקור תחומים חדשים לפיתוח עסקי".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה