מינויים

אחרי 26 שנים: הבכיר בבנק לאומי פותח פרק חדש

מהבנק  לחברת המימון: אחרי כ-26 שנים בבנק לאומי, עמית רגב מונה לסמנכ"ל וראש מערך האשראי של 'ברקת', בתפקידו יוביל רגב את מערך האשראי העסקי לצרכי פישוט והנגשת ההליכים בשלבים השונים של בקשות האשראי והליכי האישור השונים.
מערכת ice |  1
בנק לאומי (צילום Magma Images)
מינוי בכיר חדש ונוצץ בחברת ברקת הציבורית, בניהולו של עדי גזית, מהחברות המובילות במתן אשראי בענף הנדל"ן. עמית רגב, עם עבר עשיר בעולם הבנקאות, מונה לסמנכ"ל החברה ויעמוד בראש מערך האשראי.
לרגב כ-26 שנות ניסיון בנקאי בתפקידים שונים בבנק לאומי תוך התמחות במימון נדל"ן על כלל היבטיו. בתפקידיו האחרונים שימש כראש ענף במערך בניה ונדל"ן והוביל גיוס לקוחות ומימון עסקאות מורכבות תוך שיתופי פעולה עם גופים מוסדיים וחברות ביטוח. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה.
בתפקידו בברקת יוביל רגב  את המהלכים לפישוט והנגשת ההליכים בשלבים השונים של בקשות האשראי והליכי האישור השונים מתוך מטרה לעמוד בראש החץ של הסרת החסמים ופישוט ההליכים ככל הניתן. זאת לצד המובילות המקצועית והגב הפיננסי האיתן שברקת מאפשרת ללקוחותיה בפרט בתקופה רגישה זו.
עדי גזית, מנכ"ל ברקת: "אנחנו מברכים על הצטרפותו של עמית רגב  לברקת, אשר מצויה בצמיחת פעילות משמעותית. עמית מביא עמו ידע ורזומה רחב ומגוון בתחום האשראי לנדל"ן, ובעל ניסיון רב בתפקידי מפתח בתחום ואנו משוכנעים כי כניסתו לתפקיד סמנכ"ל וראש מערך האשראי של ברקת תתרום באופן משמעותי להתרחבותה של החברה בתחום. עמית יוביל את המהלכים לפישוט והנגשת השלבים השונים שנדרשים עבור העמדת האשראי בפרט בתקופה הזו בה אנו עושים מאמצים רבים להקל על הלקוחות ככל הניתן".
עמית רגב, ראש מערך האשראי בברקת: "אני גאה להצטרף לצוות המוביל של ברקת ולנהל את מערך האשראי. תחום המימון לפרויקטי נדל"ן הינו מרתק. בתקופה זו, כאשר השוק נמצא בתקופה של חוסר בהירות ברקע המצב הביטחוני וההשלכות על שוק הבנייה והמימון, ברקת - שהינה מהשחקניות המשמעותיות והמובילות בתחום - משפיעה על הלך הרוח בענף בצורה משמעותית. אני מאמין שיחד נוביל את החברה להרחבה ולגיוון משמעותי של פעילותיה".
 
ברקת בשליטת רוני בירם, יו"ר החברה, גיל דויטש, ועדי גזית, מנכ"ל החברה, מתמקדת בהלוואות ליזמים לפי חוק מכר וקבוצות בעלי קרקע לצרכי ליווי הקמה, גישור, והשלמת הון של פרויקטי נדל"ן.
תגובות לכתבה(1):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מה נוצץ? כולה ראש ענף בבנק.... לא כזה בכיר
  חחח 11/2023/24
  הגב לתגובה זו
  0 0
  איזו כתבת יחצ.... בטח שילמו יפה
  סגור