יח"צ

בן גביר על החיקוי בארץ נהדרת: "נחצה קו אדום"

יו"ר עוצמה יהודית לא אהב את החיקוי האחרון שלו בארץ נהדרת. שחר חסון נכנס מחופש לבן גביר שעל ידו תלאי צהוב של תנועת כך של הרב כהנא. בן גביר: "השוו אותי לנאצי, מבזה את כבודם של שישה מיליון היהודים שנבחו". עקיבא נוביק הגיב לדברים
מערכת ice |  11
החיקוי של בן גביר (צילום מסך קשת 12)
מלחמה בין חבר הכנסת עו"ד איתמר בן גביר לתכנית הסאטירה של ערוץ קשת 12, ארץ נהדרת. אמש (חמישי) במשדר יום העצמאות של ארץ נהדרת, הקומיקאי שחר חסון נכנס לאולפן מחופש לאיתמר בן גביר שעל ידו תלאי של תנועת "כך" של הרב כהנא ז"ל. 
לטענת בן גביר נחצה קו אדום ונעשתה פה השוואה לחייל נאצי, בדף הטוויטר שלו כתב בן גביר: "עד היום ארץ נהדרת עוררה בי גיחוך. אמנם זו לא באמת דמותי שנשקפת שם אבל אפשר היה להשתעשע. הערב נחצה קו אדום. השוואתי לנאצים והלבשת טלאי על הזרוע משל הייתי נאצי פוגעת בראש ובראשונה בשישה מליון יהודים שנטבחו ונשרפו. תתביישו".עקיבא נוביק מהתאגיד, כאן 11, תמך בבן גביר וכתב: "כשארץ נהדרת מדביקים לבן גביר טלאי צהוב, הם מתדלקים ומכשירים זילות שואה. יש מספיק דרכים לבקר ולהגחיך בלי להשתמש בסמלים מהשואה. בחרו בדרך הקלה, הנמוכה והעלובה. טלאי, סרט צהוב עם סמל תנועת כך. נדרשת יכולת גלגול עיניים גבוהה במיוחד כדי לטעון שאין פה רמיזה עבה".
המפיק  מולי שגב החליט להגיב לנוביק וכתב לו: "תודה על הביקורת עקיבא. כמי שקרוי ע״ש אח סבי שנספה בשואה אני מאמין שהתעלמות והכלה של גילויי הגזענות בתוכנו היא היא זילות השואה החמורה באמת".
תומכים נוספים היו הפעילה החברתית שפי פז שכתבה: "הגיע הזמן להשלים את החקיקה הקובעת ששימוש במילה נאצי או בדימוי של נאצי היא עבירה פלילית. אנחנו לא רוצים להגיש תביעות דיבה. אנחנו רוצים להגיש תלונות במשטרה". שמעון ריקלין הוסיף:  "גועל נפש".
בקשת 12 בחרו שלא להגיב לידיעה.
תגובות לכתבה(11):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 11.
  ההונאה הגדולה של סוכן השב"כ
  סוכן שב"כ 04/2021/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בן גביר מתגאה שהינו סוכן שב"כ.מטרתו:הונאת הימין,ה""ציונות הדתית"" והבאתה שמאלה.עדות לכך ניתן למצוא באמירותיו,שערביי ישראל נאמנים למדינה,דברים שאמר רק יום קודם לבחירות. הוא מחמם כיסא,ומוכר את עמו היהודי לצורך כך.זה השב"כ:הפיכת כל מש' רביעית לסוכנים, ו/או לסייעני שב"כ,עד חיסול אבסולוטי של הימין,לצורך מדינה שמאלנית ככל הניתן בעצם!!!
  סגור
 • 10.
  לדעתי אם זה היה תלוי ובו וסמוטריץ
  מ 04/2021/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא היה משליח את הערבים וכל גויי אחר יחד עם הקהילה הלהטבית לים . שני גזענים שכשיהודים בעיני שמוזילים את השואה הרבה יותר ממה שארץ נהדרת עשתה . כמח שאחד הכתבים בחדשחת אמר לבן גביר כל היהודים כולל הלהטבים עמדו בתור לתאי הגזים . אין שום מקום להומופוביה במדינה דמוקרטית. במוחד לא כשזה בא מההנהגה אמן נלך לעוד בחירות ותחזרו להיות חתולי אשפתות
  סגור
 • 9.
  עוברים ליוטיוב, מתרגלים לאנגלית
  אייל 04/2021/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  התל אביב הזה של ערוץ 2 כבר מזמן עובש.
  סגור
 • 8.
  זהו זה עוקפים את ארץ נהדרת עם מקל הליכה
  אייל 04/2021/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  כל מי שמנסה להגן על ארץ נהדרת, שלא ישמח הרבה, כי הוא המטרה הבאה. אין להם מוסר, כוונה טוב, אפילו לא צלם אנוש. בהמות מלכחות עשב. בתל אביב.
  סגור
 • 7.
  ארץ נהדרת ושליין עשו הרבה פעמים שמוש בזילות השואה בתכני (ל"ת)
  ורדה 04/2021/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • טען עוד
 • 6.
  בן גביר
  מרים 04/2021/18
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אל תיעלב. הסמול בהתדרדרות מוסרית ..וכללית..הם יודעים את זה ויורים לכל הכיוונים..לא יעזור להם כלום!הימין תמיד ינצח!! עלה והצלח בן גביר היקר!
  סגור
 • 5.
  אסור לקרוא לבן גביר וסמוטריץ' נאצים
  סרז' קלרסבלד 04/2021/17
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מותר להם להתנהג כמו נאצים רק שהם נגד ערבים- אז זה בסדר בישראל המדינה מאבדת את סכות הקיום שלה לא בשביל זה הלכתי לצבא
  סגור
 • 4.
  צודק
  יאללה 04/2021/17
  הגב לתגובה זו
  0 0
  מולי צודק, קודם תפסיקו להיות גזענים חשוכים ושובעניסטים, אחרי זה תבקשו שלא יגידו לכם את זה בפנים
  סגור
 • 3.
  לוגיקה פשוטה
  שפוי 04/2021/17
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אם זה חושב כמו גזען, מדבר כמו גזען ופועל כמו גזען, זה גזען. לא יודע למה ההיתממות הזו.
  סגור
 • 2.
  גם התנהגות נאצית פסולה לחלוטין
  יהודי ציוני 04/2021/16
  הגב לתגובה זו
  0 0
  האם החרדים מקבלים פתאום את מדינת ישראל כמדינה ציונית?
  סגור
 • 1.
  נוביק חלאה בעצמו.
  נוביק שרץ צדקן 04/2021/16
  הגב לתגובה זו
  0 0
  עקיבא נוביק תבדוק היטב בציציותיך שלך... ההערות הבזויות והציניות שלך ושל השרץ השני במהלך הטקס הממלכתי ביזו אותך ואת הערוץ ששידר אותך. אתה חלאה וצדקן עלוב
  סגור