נדל"ן ותשתיות

שכונה חדשה תקום בלב השרון: מאות דירות ייבנו בעיר הזו

אב-גד החזקות, מעדכנת כי קיבלה אישור  להפקיד את התב"ע בפרויקט פינוי-בינוי לבניית שכונה חדשה בלב השרון - שכונת אלי כהן בתל-מונד, במסגרתה  ייהרסו 5 מבני רכבת בני 3 קומות ובמקומם ייבנו 10 מבני מגורים חדשים בני 8-10 קומות, בסך הכל 370 דירות בתוספת לשטחי מסחר
מערכת ice | 
דירות (צילום shutterstock)
אב-גד החזקות, העוסקת בייזום ובניה למגורים בשוק ההתחדשות העירונית, מעדכנת כי הוועדה המחוזית לתכנון ובניה מחוז מרכז אישרה להפקיד את התב"ע בפרויקט פינוי-בינוי לבניית שכונה חדשה בלב השרון - שכונת אלי כהן בתל-מונד.
במסגרת הפרויקט, ייהרסו 5 מבני רכבת בני 3 קומות ובהם 102 יח"ד ובמקומם יוקמו 10 מבני מגורים חדשים אשר על פי התב"ע החדשה, צפויים לכלול 8-10 קומות (כולל קומת כניסה וגג) בתוספת שטחי מסחר. ובסה"כ 370 יח"ד (מתוכן 102 יח"ד שייכות לבעלי הזכויות בפרויקט ויתרת 268 יח"ד לשיווק על ידי חברת הפרויקט).
 
היקף ההכנסות הצפוי מהפרויקט לאב-גד החזקות הינו כ-857 מיליון שקל (לא כולל מע"מ) והיקף ההוצאות הצפויות של החברה הינו כ-637 מיליון שקל (לא כולל מע"מ).
עו"ד ראם רצון, מנכ"ל החברה, מסר: "אנו מודים לרשות ההתחדשות העירונית ותושבי השכונה על שיתוף הפעולה הפורה, שהוביל כעת לאישור הפקדת התב"ע. כחברה המתמקדת בתחום ההתחדשות העירונית ומתוך ראייה כי פרויקטי ההתחדשות בישראל, ימשיכו להוות את הפתרון האולטימטיבי לבעיות הדיור והתחדשות פני הערים במדינה, אנו  שמחים על הזכות שניתנה לנו להיות מעורבים בבניית שכונה חדשה בלב השרון בתל מונד. אנו בטוחים כי הפרויקט ישפר את איכות החיים של תושבי המקום, חזות השכונה כמו גם יתרום להמשך פיתוחה האיכותי של  תל מונד בטווח הארוך".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה