נדל"ן ותשתיות

חברת הנדל"ן הזאת זכתה בביקושים של 850 מיליון שקל

קרן הריט סלע נדל"ן השלימה בהצלחה גיוס אג"ח בדרך של הרחבת סדרות ב' ו- ד' בהיקף של כ-360 מיליון שקל. החברה זכתה כאמור לביקושים גבוהים בסך כ-850 מיליון שקל. ומי הוביל את ההנפקה?
מערכת ice | 
גדי אליקם (צילום אבישי פינקלשטיין)
קרן הריט סלע נדל"ן הודיעה כי השלימה בהצלחה גיוס אג"ח באמצעות הרחבת סדרות ב' ו- ד'. במסגרת השלב המוסדי נהנתה החברה מביקושי יתר של 850 מיליון שקל מתוכם בחרה החברה לגייס כ- 360 מיליון שקל (כ- 128 מיליון שקל מסדרה ב' והיתרה בסך כ- 232 מיליון שקל מסדרה ד').
השלב המוסדי לסדרה ב' ננעל במחיר של111.0 אג' לע.נ. אג"ח (סדרה ב'), המגלם ריבית שנתית שלילית בשיעור של 0.3%-, ביחס לריבית הנקובה של אגרות החוב בשיעור של 2.75%. אג"ח (סדרה ב') נסחרת במח"מ 1.63.
 
השלב המוסדי לסדרה ד' ננעל במחיר של  101.5 אג' לע.נ., המגלם ריבית שנתית בשיעור של 2.14%, הנמוך מהריבית המקובלת בשוק  האג"ח (סדרה ד') נסחרת במח"מ 6.75 שנים. סדרות אג"ח הקיימות של החברה מדורגות בדירוג כפול - במעלות בדירוג AA עם תחזית דירוג יציבה ובמידרוג בדירוג Aa3  עם אופק יציב. את ההנפקה הובילו וליו בייס חיתום ולידר הנפקות.
בשבוע שעבר עדכנה החברה על קבלת דירוג לראשונה גם מחברת הדירוג "מעלות" בדירוג של AA עם תחזית דירוג יציבה. הדירוג הכפול תואם את תוכניות העבודה של החברה להמשך חיזוק הממשל התאגידי, לרבות הגברת השקיפות מול משקיעי שוק ההון, ובהתאם להמלצות הרשות לני"ע השואפת לפיתוח סטנדרט שוק שיעדיף דירוג כפול לסדרות אג"ח, כמקובל בעולם.
 
עוד דיווחה החברה על תוצאותיה לרבעון ראשון לשנת 2022, עם גידול של 22.2% בהכנסות מדמי שכירות ותפעול נכסים, עם שיעורי תפוסה של כ- 97% בנכסיה המניבים, ועדכון תחזית ה- NOI וה- FFO לשנת 2022, עד ל- 266 מיליון שקל ועד ל- 202 מיליון שקל, בהתאמה, המגלם FFO ריאלי של כ- 92-93 אג' למניה לשנת 2022.
גדי אליקם, מנכ"ל סלע קפיטל נדל"ן: "אנו מודים למשקיעים על היענותם הגבוהה בהנפקה. הביקוש הגבוה שנרשם ושיעור הריבית שנקבע, מבטאים לראייתנו את המשך הבעת האמון הגדולה מצד שוק ההון בסלע נדל"ן כחברה יציבה וחזקה לטווח ארוך. הגיוס יאפשר לחברה להשלים רכישת נכסים מניבים בהם התקשרה בתקופה האחרונה בהיקף של כ- 800 מיליון שקלים ולרכישת נכסים עתידיים".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה