נדל"ן ותשתיות

בני 55 ומעלה? פרויקט דיור במיוחד בשבילכם

קבוצת בית ירושלמי זכתה במכרז רמ"י ב-7 דונם ל-250 יח"ד ייעודיות למבוגרים בפסגת זאב, תמורת מחיר כולל של כ-101 מיליון שקל. ומה יכלול הפרויקט?
מערכת ice | 
הכניסה הדרומית לירושלים (צילום שיכון ובינוי SkyVideo)
במכרז של רשות מקרקעי ישראל שתוצאותיו פורסמו אמש הוכרזה קבוצת בית ירושלמי כזוכה במגרש של כ-7 דונם בייעוד לדיור מיוחד בשכונת פסגת זאב, המאושר לבניית 250 יח"ד מיוחדות לבני 55 ומעלה.
מחיר הזכייה עומד על 8,379,555 שקל בתוספת היטלי פיתוח משמעותיים של 92,886,573 שקל. לאחר שמספר פעמים נדחה מועד המכרז, הסתיים הליך המכרז, כאשר הצעה גבוה אף יותר, נפסלה. מחיר הזכייה לקרקע משקף 50% מהערכת השומה של רמ"י, כך שהקרקע נמכרה בהפחתה של 50% ממחיר השומה לקרקע.
 
הפרויקט ממוקם במרכז השכונה בסמוך לקניון לב הפסגה ולמתחם הקאנטרי, במרחק של כ-150 מטר מתחנת הרכבת הקלה ולציר הראשי שדרות עוזי נרקיס. המתחם כולל בנוסף כ-8 דונם בייעוד שצ"פ. בכוונת החברה לתכנן מתחם משולב דיור להשכרה לצעירים, דיור למבוגרים ומרכז מסחרי. כמו כן לעבות את הבינוי לתוספת יח"ד.
 
מדובר ברכישת מגרש מקרקעין רביעית בירושלים של הקבוצה בתוך כחודשיים. במרץ האחרון זכתה החברה במכרז רמ"י בשלושה מגרשים בשכונת הר חומה בהיקף של כ-105 מיליון שקל.
לדברי אבישי מאירוביץ סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברה, "אנו מברכים על הזכייה. לצד הפעילות בתחום התחדשות העירונית, אנו מעמיקים באופן משמעותי את פעילות הנדל"ן בירושלים גם באמצעות חטיבת הייזום של הקבוצה, על ידי רכישת מקרקעין ומימושם. המגרש ממוקם בתוך שצ"פ רחב ידיים, המעניק לפרויקט יתרון משמעותי ואיכות חיים מצוינת לרוכשים העתידיים".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה