נדל"ן ותשתיות

פרויקט התחדשות נוסף באזור החם של הגליל

התחדשות עירונית בנוף הגליל: 'בסט יזום' מקבוצת BST ו'אילה אגם' נבחרו על ידי בעלי הדירות במתחם יזרעאל-השקמה לביצוע הפרויקט. המתחם משתרע על שטח של כ-30 דונם וכולל 310 יח"ד קיימות
מערכת ice | 
נוף הגליל (צילום ויקיפדיה/ אסף שגיא)
פרויקט התחדשות מרשים נוסף באזור החם של הגליל: 'בסט יזום' מקבוצת BST וחברת יזמות הנדל"ן 'אילה אגם' מודיעות היום על בחירתן על ידי בעלי הדירות במתחם יזרעאל-השקמה בנוף הגליל לקדם פרויקט התחדשות עירונית.
הפרויקט במתחם יזרעאל בנוף הגליל (נצרת-עילית לשעבר) הוא מיזם התחדשות עירונית חדשני ואיכותי. מדובר בהעמקת שיתוף הפעולה בין החברות לאחר שזכו לאחרונה במשותף במכרז בעלי דירות במתחם 'אפק' בקרית ביאליק לפינוי 476 יח"ד ותכנון של למעלה מ-2,500 יח"ד בשילוב מסחר ומשרדים ותועלות ציבוריות.
מתחם יזרעאל-השקמה בעיר משתרע על שטח של כ-30 דונם וכולל 310 יח"ד קיימות. החברות נבחרו לבצע פרויקט התחדשות עירונית במתחם ולהפוך את 310 יח"ד הקיימות ל-1,860 יח"ד בשילוב מסחר, תעסוקה ותועלות ציבוריות. הפרויקט ממוקם בין רחובות יזרעאל והשקמה וצופה לנוף מרהיב של שדות העמק ובקרבת צירי תנועה ראשיים.
דן מור, מנכ"ל בסט יזום מקבוצת BST: "הזכייה במתחם המדובר מהווה חלק ממימוש אסטרטגיית החברה להרחבה משמעותית בהיקף הפעילות של פרויקטי פינוי בינוי במרכז ובצפון הארץ המונה כ- 7,000 יח"ד מוצעות. לאחרונה אושרה להפקדה תוכנית במתחם תירוש הסמוך להקמת 758 יח"ד במקום 120 קיימות – מה שמעיד על סביבה בעלת פוטנציאל רב להתחדשות. אנו נרגשים להיות מהפרויקטים הראשונים להתחדשות עירונית בעיר ונפעל לקידום הפרויקט באופן המיטבי והמקצועי ביותר".
איתן לוי בעלים של חברת אילה אגם: "לאחרונה, פועלת חברת אילה אגם במרץ רב במספר פרויקטים של התחדשות עירונית בערי הצפון. אנו רואים במתחם יזרעאל מוקד פעילות חשוב ושמחים על ההזדמנות לקחת חלק בשיפור תנאי הדיור, חידוש התשתיות והתנאים הסביבתיים, לרווחת התושבים".
משרד אדריכלים המוביל פרופ' משה צור אמון על תכנון הפרויקט, עורכי הדין המייצגים את בעלי הדירות במתחם יזרעאל הינם עו"ד בלהה מצגר ועו"ד לירן זילברשטיין, עורכי הדין המייצגים את היזמים הינם עו"ד בני ברץ ועו"ד שגית שחמון ממשרד פרל כהן צדק לצר ברץ ושות', ועורך הדין משה סימנה ממשרד פיקהולץ-סימנה.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה