נדל"ן ותשתיות

נתיבות מתחדשת: זה פרויקט הענק שיוקם בעיר

האחים שרבט כו במכרז של רשות מקרקעי ישראל לבניית פרויקט של עירוב שימושים בשכונת רמות יורם בנתיבות החברה תשלם כ-77 מיליון שקלים עבור הקרקע כולל הוצאות פיתוח. אז מה זה כולל?
מערכת ice | 
נתיבות
האחים שרבט, שלום ובנימין שרבט, (באמצעות חברת ש.ב בוני ישראל) זכו במכרז של רשות מקרקעי ישראל לבניית פרויקט של עירוב שימושים בשכונת רמות יורם בנתיבות. החברה תשלם כ-77 מיליון שקלים עבור הקרקע כולל הוצאות פיתוח. על שני המגרשים בהם זכתה ניתן לבנות סה"כ 192 יחידות דיור בכ-10 בניינים שישלבו שטחי מסחר ותעסוקה בשטח של כ-5000 מ"ר. כך שעלות יחידת קרקע לכל יחידת דיור מוערכת בכ- 300,000 שקל. היקף המכירות הצפוי מוערך בכ-400 מיליון שקלים.
על פי תוכנית בניין העיר, הבניינים יבנו במתחם כולו יבנו סביב כיכר מרכזית, ויכללו מספר מגדלי מגורים בקרבת הכיכר ובניינים בבנייה רוויה נמוכה יותר במעגל השני. סה"כ זכו במכרז 4 חברות וכל המתחם יכלול כ-500 יח"ד. הפרויקט מיועד כולו לשוק החופשי ואינו כולל דירות שישווקו במסגרת תוכניות הדיור הממשלתיות. 
 
גיורא שרבט מנכ"ל משותף בחברת אחים שרבט (יחד עם עמיחי רוט)  מציין כי העיר נתיבות נהנית בשנים האחרונות מביקושים ערים. חזון העירייה הוא להפוך את העיר למרכז עסקים, תעשיה ומגורים ראשי ומשמעותי במטרופולין באר שבע ולהגיע לאוכלוסייה של כ- 100,000 תושבים. משנת 2017 החלה בנייתן של למעלה מ–5000 יחידות דיור בעיר ומחירי הדירות נמצאים במגמת עלייה, כאשר דירות 4 חדרים חדשות בעיר נמכרות במחירים הנעים סביב 1.3 מיליון שקלים. לדבריו, בימים אלו החברה החלה לעבוד על תכנון הפרויקט כאשר המטרה שלנו היא ליצור פרויקט יוקרתי המותאם לצרכיהן של משפחות צעירות ומשפרי דיור מהעיר והסביבה.
שכונת רמות יורם היא שכונה חדשה במערב נתיבות הנבנית במסגרת הסכמי הגג, השכונה כוללת שימושים מעורבים בהיקף של כ-50,000 מ"ר למסחר ותעסוקה וסה"כ כ- 5,400 יחידות דיור. השכונה תוכננה כשכונה עצמאית שתעניק את כל צרכי המשפחות  שיגורו בה לרבות גני ילדים, בתי ספר, מרכז מסחרי, בתי כנסת ומבני ציבור רבים.
 
בנוסף השכונה תהנה מחיבור ישיר לצירי תנועה מרכזיים ( כביש 25 )  וללב העיר, ומקרבה לשמורת נחל בוהו הכולל מאות דונמים של מרחבי חורש טבעי, מתחמי ספורט, אגם מלאכותי, פארקים ירוקים, טיילת ומתקנים לפעילות פנאי ספורט ונופש. 
האחים שרבט פועלים למעלה מחמישים שנה בכל רחבי מדינת ישראל. האחים יזמו ובנו אלפי יחידות דיור, מלון יוקרה, בנייני משרדים, קניונים מודרניים, פרויקטים צבאיים ושטחי מסחר ותעשיה רבים ברחבי הארץ ובחו"ל. החברה השלימה לאחרונה  מספר זכיות במכרזי רשות מקרקעי ישראל והיא תבנה פרויקטים למגורים באזור, אשדוד, חיפה, ראש עין  וכאמור בנתיבות סה"כ מעל 1500 יח"ד, כמו כן היא משווקת פרויקט מגורים בעיר עפולה ופרויקט בטירת הכרמל. 
 
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה