ויראלי

תוכנית העתידות של אופירה וברקוביץ', המגישים אירחו את אמן החושים וחשפו מי ראש הממשלה הבא

נמרוד הראל התארח אתמול בתוכנית האקטואליה של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' וחשף מי יהיה ראש הממשלה הבא, יש לנתניהו ממה לחשוש? 
ארנולד נטייב |  163
אופירה וברקוביץ' (צילום מסך קשת 12)
מי יהיה ראש הממשלה? נמרוד הראל התארח אתמול (שישי), בתוכנית האקטואליה של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ' וחשף מי יהיה ראש הממשלה - או יותר נכון מי לא יהיה ראש הממשלה הבא: יש לביבי ממה לחשוש או שמא הנבואה ניתנה לשוטים? 
הראל הסביר כי יבצע פתיחה באמצעות שישה קלפי טארות בכדי לחשוף את שמו של ראש הממשלה הבא, זאת לאחר שיתן לצמד המגישים לערבב את הקלפים כדי להסיר את הספק כי הוא הגיע איתם מוכנים מראש. 
הראל: "אנחנו קודם כל ניפרד מהעבר - כל ראשי הממשלה שהיו לנו. יש לנו המון אנשים, מכל התקופות של המדינה. אותנו מעניין ההווה. קלף ראשון ברק - לא מדובר באהוד ברק, אלא מנהיג שבא בלי קומבינות עם אנרגיות טהורות, אחד שיכול לאחד את העם. קלף שני- גורד שחקים שמציג את בעלי ההון, כאשר המנהיג על הקרקע, מתעניין בברקוביץ', פחות באלוביץ'". 
"קלף שלישי - קולב בגדים ריק. מנהיג שלא מתעסק בחיצוניות, לא בשופוני, לא בסיגר שהוא מעשן. תחשבו על בגין, בן גוריון, אנשים שבאו תכלס לעבוד. מנהיג שמתעסק פחות במחיר של השמפנייה - יותר במחיר של החלב. קלף רביעי - יעל שקופץ גבוה, מנהיג אמיץ שלא מתעסק בעתיד הפוליטי שלו. קלף חמישי - דומינו, מנהיג של חיבורים שאף אחד לא פוסל אותו. קלף שישי ואחרון - מקדחה, מנהיג שבא לעבוד ובא לתקן את מה ששבור במדינה הזאת".