ויראלי

הזוכה ב"הישרדות" תחת חרם: מי לא רוצה לחגוג איתה?

בקבוצת הוואטסאפ של משתתפי העונה נשלחה הזמנה חגיגית למסיבת הניצחון של אלית מוסאיוף ביום בחמישי הקרוב, ה-20.4 בשעה 22:00 במועדון שלוותה בתל־אביב. בהזמנה האישית, שלא ניתנת להעברה, שנשלחה נכתב ״חוגגת את המיליון והזכייה ב'הישרדות' 2023״, מי הארבעה שאישרו הגעה מתוך ה-18 ששמרו על שתיקה?
מערכת ice | 
אלית מוסאיוף (צילום רשת 13)
רק לפני כשבועיים, אלית מוסאיוף, המתמודדת הכי מבוגרת בעונה הנוכחית של "הישרדות" ברשת 13 הייתה על גג העולם, אחרי שגברה בגמר על טל מורד, סהר כהן וגל רובין בדרך לזכייה בתוכנית ובמיליון שקלים. אבל, נראה שאף שקיבלה את מרבית ההצבעות, החברים לתכנית לא מפרגנים יותר מדי.
ב-TMI פורסם כי בחג השני של פסח נשלחה בקבוצת הוואטסאפ של משתתפי העונה, הזמנה חגיגית למסיבת הניצחון שלה ביום בחמישי הקרוב, ה-20.4 בשעה 22:00 במועדון שלוותה בתל־אביב. בהזמנה האישית, שלא ניתנת להעברה, שנשלחה נכתב ״חוגגת את המיליון והזכייה ב'הישרדות' 2023״.

לעת עתה, שלושה ימים לפני האירוע, ארבעה שורדים בלבד מתוך ה-18 שלקחו חלק בעונה, אישרו את הגעתם והם ספיר קשתי, נטשה חליל, גיא רוזן ודורין דותן. השאר לא הגיבו להודעה ולא אישרו את ההגעה, האם מדובר בחרם?.
רק לאחרונה בריאיון ל-103FM מוסאיוף אמרה: "אני מקבלת ריקושטים. אני מתמודדת עם רעל ושנאה, שהופכת אפילו לשנאה אישית, מצד אנשים. זה ברמות מטורפות. נכנסים לי לתוך הפוסטים וכותבים לי, אבל אני כל כך התחשלתי בשנה הזו. בהתחלה הייתי צוחקת מזה, ממש. אחר כך זה מתחיל לגעת בך ברמה. לדוגמה, אחרי ההדחה של שיקר שלא באתי ובכיתי, אני קיבלתי ריקושטים ששלושה ימים לא יצאתי מהחדר. אני לא הצבעתי לו, בסך הכול לא התבכיינתי ולא אמרתי 'איזה קשה'", אמרה.
 
האם פחדה? "מה זה מפחיד. אני מדברת איתך על טוקבקטיסטים שכותבים 'הלוואי שתמותי', 'אני אגיע לגמר וארצח אותך ואת המשפחה שלך', דברים הזויים. אנשים, קצת פרופורציות, זה משחק בסך הכול. אז פשוט לקחתי החלטה שאני יוצאת מכל הקבוצות, וכל מי שמדבר אליי לא יפה בפייסבוק האישי שלי או באינסטגרם, אני פשוט חוסמת ולא מתייחסת יותר. מהרגע שיצאתי מהקבוצות ואמרתי, 'אני לא מתייחסת למקומות האלה', תאמיני לי, הוקל לי, עפתי כל הדרך אל הגמר".
על העובדה שלא הרבתה להשתמש באסטרטגיה ומניפולציות, אמרה: "עובדה שהגעתי לאן שהגעתי. אם את נכנסת לוויקיפדיה וכותבת 'הישרדות', הפסקה הראשונה אומרת 'משחק חדש שמבוסס על ניסוי חברתי', ואני צלחתי את כל המשימות החברתיות ובגלל זה הגעתי לאן שהגעתי", טענה.
עוד הוסיפה: "זה לא שהיה לי כזה קל, הייתי מועמדת להדחה מהפעם הראשונה וצלחתי את זה, אז תעריכו את זה. זאת הייתה גם סוג של אסטרטגיה. גם כן עשיתי כמה מהלכים, אומנם אני לא רשומה עליהם חד וחלק, אבל כן הדחתי את ספיר, וכן התחלתי את המהלך על מאיה וכן רציתי לאורך כל הדרך להדיח את טל וגל החזקים, לא היו לי את האופציות, ועובדה שהצלחתי לשרוד. מה זה המשחק הזה? לשרוד וזה לא משנה איך אתה שורד".
לסיום סיפרה על שאיפותיה בעתיד: "אני לא הלכתי עכשיו במטרה ש'אני הולכת להתפרסם עכשיו', זה לא אומר שאני לא רוצה. אני רוצה למנף את זה, אני מקווה. אני אוהבת נורא משחק, אולי איזה תפקיד קטן", ציינה, והדגישה: "אני חושבת שבפן הפרסומי אין הרבה נשים בגילי שמפרסמות כל מיני דברים, אופנה או איפור או קרמים וכל זה. גם אם זה לא יקרה, אז הכול בסדר. אני זכיתי במיליון, אני חוזרת למשפחה שלי שעוטפת אותי, שאוהבת אותי. עשיתי את שלי, הגשמתי את החלום. תאמיני לי שאני מקבלת תגובות מנשים שהיוויתי השראה בשבילן. אני, מבחינתי, עשיתי את שלי ואני גאה. באמת שהייתי הכי מבוגרת בתוכנית הזו ואני גאה בזה".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה