תיירות

נתב"ג שוב בכאוס: זה מה שיקרה בשעות הקרובות לנוסעים

במהלך היום יעברו בנתב"ג כ- 57,000 נוסעים ב- 339 טיסות - מספר שיא מתחילת המלחמה. שעות השיא בשעות הקרובות צפויות להיות בין שעות 16:00-19:00 עם למעלה מ-15,000 נוסעים. רשות שדות התעופה נערכה בהתאם עם כוחות מתוגברים על מנת לאפשר לנוסעים שירות מיטבי. 
מערכת ice | 
טיסות בינלאומיות נכנסות ויוצאות (צילום פלאש 90/ אבשלום ששוני)
הכאוס חוזר לנמל התעופה בן גוריון, אחרי לא מעט חודשים של פעילות מועטה וחברות תעופה בודדות שפעלו כסדרן. היום [ראשון] נכון לשעה 16:00 הפעילות בנתב"ג ממשיכה באופן מוגבר, כצפוי בערב פסח.  
במהלך היום יעברו בנתב"ג כ- 57,000 נוסעים ב- 339 טיסות - מספר שיא מתחילת המלחמה. נכון להיום פועלות בנתב"ג 45 חברות תעופה בינלאומיות, כאשר ביממה האחרונה חזרו לפעול מנתב"ג גם החברות אייר פראנס, לופטהנזה ואוסטריאן. 

שעות השיא בשעות הקרובות צפויות להיות בין שעות 16:00-19:00 עם למעלה מ-15,000 נוסעים. רשות שדות התעופה נערכה בהתאם עם כוחות מתוגברים על מנת לאפשר לנוסעים שירות מיטבי. 
ברשות שדות התעופה ממליצים לנוסעים לעקוב אחר לוח הטיסות העדכני באתר האינטרנט של רשות שדות התעופה ואצל חברות התעופה.  רש"ת קוראת לציבור הנוסעים לעשות צ'ק-אין מהבית ולהגיע לנתב"ג שלוש שעות לפני הטיסה. 
ברחבי הטרמינל פרושים קיוסקים לרישום לטיסה ולהוצאת תג המזוודה, עבור חברות התעופה המשתתפות בתהליך, ומאפשרות לשלוח את המזוודה בדלפקי הדרופ-אוף של חברות התעופה. נוסעים עם כבודת יד בלבד יוכלו לעבור בידוק בטחוני מהיר במגזר W. כמו כן קוראת רשות שדות התעופה לנוסעים לבדוק היטב את כבודת היד ולוודא כי אין בה חפצים האסורים להטסה כמו נשק או תחמושת.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה