כסף וצרכנות

אלבר זכתה לביקושים של כחצי מיליארד שקל במכרז למשקיעים, כמה תגייס?

חברת הרכב השלימה בהצלחה גדולה את המכרז למשקיעים מסווגים במסגרת הרחבת סדרת אג"ח עם ביקושים של כ-507 מיליון שקל, במחיר המשקף ריבית היסטורית של 0.68%, צפויה לגייס במכרז למשקיעים מסווגים כ- 365 מיליון שקל
כפיר אדר | 
חברת אלבר (צילום מתוך עמוד הפייסבוק של חברת אלבר)
אלבר הודיעה על הצלחה רבה במכרז למשקיעים מסווגים במסגרת הרחבת סדרת אג"ח סדרה י"ז, שהנה צמודה למדד זכתה לביקושים בהיקף כספי של כ- 507 מיליון שקל מהם צפויה החברה לקבל, בכפוף להרחבת מסגרת הדירוג, התחייבויות מוקדמות לרכישת אג"ח בהיקף של כ- 355 מיליון שקל. המחיר נסגר על 103 שקל לכל 100 שקל נייר ערך המשקף תשואה של כ-0.68%.
מחיר הסגירה מייצג את מחיר המינימום לשלב הציבורי אשר צפוי להתקיים בימים הקרובים. סדרה יז ב מדורגת A על ידי S&P מעלות ומובטחות בשעבוד קבוע ויחיד בדרגה ראשונה של כלי רכב וכן שיעבוד קבוע ויחיד על כל הזכויות לקבלת תשלומים על פי הסכמי החכירה ו/או שכירות בגין כלי הרכב המשועבדים, ביחס LTV של 98% בין יתרת החוב הבלתי מסולקת לבין שווי הביטחונות הכולל. אוריון הובילה את ההנפקה ולצדה פעלו גופי החיתום של לאומי פרטנרס, ברק קפיטל, מנורה מבטחים חיתום וניהול ואלפא ביתא הנפקות.
אורן אלעזרא, מנכ"ל החברה: "הביקושים הגבוהים שהתקבלו במכרז המוסדי, בשילוב מחירים המשקפים ריבית בשיעור הנמוך ביותר שגייסה אלבר, משקפים את האמון הרב של המשקיעים באיתנותה הפיננסית של אלבר".
עוד הוסיף: "אנו שמחים על תוצאות המכרז ומודים למשקיעים על הבעת האמון בחברה והנהלתה. אלבר תמשיך את המומנטום החיובי בשיפור התוצאות בכלל תחומי פעילותה של החברה ובהעמקת מיצובה של  אלבר כשחקן מוביל בענף הרכב".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה