דיגיטל וטק

אפולו פאוור הודיעה על שיתוף פעולה עם חברת השילוח DSV

בנוסף מדווחת החברה כי קיבלה  תו תקן ישראלי ממכון התקנים הישראלי (מת"י) למוצרי החברה מדור ב' המיוצרים במפעל החברה במבוא כרמל. התקן שהתקבל מאפשר לחברה לחבר את הפאנל הסולארי פרי פיתוחה לרשת החשמל גם בישראל
מערכת ice | 
עודד רוזנברג (צילום רמי זרנגר)
חברת אפולו פאוור המפתחת ומייצרת יריעות סולאריות גמישות, מדווחת היום (ב'), על הסכם שיתוף פעולה למתן שירותים לוגיסטיים עם חברת DSV, לתקופה של עשר שנים. במסגרת ההסכם תקים DSV מרלו"ג בשטח מפעל "אפולו כרמל" של החברה, ותספק לה שירותי לוגיסטיקה על פי צרכיה. 
בכפוף לקבלת היתר בניה להקמת המרלו"ג (אשר צפוי להתקבל בימים הקרובים), DSV תקים על חשבונה, ותשלים את הקמת המרלו"ג עד ה 15 באפריל 2024. להערכת החברה, עלות הקמת המרלו"ג נאמדת בסך של כ- 4 מיליון שקל.
את קידום העסקה, המו"מ ובניית המתווה הוביל סמנכ"ל הכספים של אפולו פאוור, רם בר גיל שציין כי הבחירה ב- DSV הינה החלטה אסטרטגית לשיתוף פעולה עם ספק לוגיסטי מוביל בפריסה בינלאומית שיש לו את היכולות והידע לתמוך בגידול שאנחנו צופים בפעילות החברה. ההצעה של DSV נבחרה לאחר תהליך ארוך בו נבחנו מספר הצעות מחברות לוגיסטיקה ושילוח מובילות בארץ ובעולם אשר התחרו על מתן שירותים לוגיסטיים לחברה באתר החברה במבוא כרמל. 
חברת DSV הינה חברת שילוח בין לאומי השלישית בגודלה בעולם. החברה מציעה פתרונות לניהול שרשרת האספקה בלמעלה מ-80 מדינות. חברת DSV ישראל מובילה בענף שילוח בינלאומי והעמילות מעל 50 שנה.
החברה מפעילה 13 סניפים ברחבי הארץ, מרכז לוגיסטי באיירפורט סיטי ומנהלת מרכזים לוגיסטים עבור לקוחותיה. בנוסף, מדווחת אפולו פאוור הבוקר כי קיבלה תו תקן ישראלי ממכון התקנים הישראלי (מת"י) למוצרי החברה מדור ב' המיוצרים במפעל החברה במבוא כרמל שנחנך בתחילת השנה.  התקן ניתן ליריעה הסולארית שפיתחה החברה המבוסס על תאים סולאריים גמישים, הניתנת ליישום במגוון שימושים, וייעודה להפוך כל משטח תחת פני השמש למשטח מייצר חשמל.

המשמעות היא שמעתה ניתן יהיה לחבר את היריעה הסולארית פרי פיתוחה של החברה לרשת החשמל בישראל. רק לפני כחודשיים דיווחה החברה על קבלת אישור למוצריה ממעבדת Solar PTL , המהווה תו תקן למערכות סולאריות התקף בארה"ב ובאירופה.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה