בריאות

תרומת ענק לטכניון: "מחקר פורץ דרך, טיפולים מצילי חיים"

שתי קרנות מוכרות החליטו לתרום עבור הקמתו של בניין לבריאות האדם בטכניון, שישמש לקיום מחקרים פורצי דרך ומצילי חיים. "נדיבותם וחזונם של התורמים המשתקפים ביוזמה זו יובילו את הטכניון לפסגות חדשות", אמר נשיא הטכניון, פרופ' אורי סיון
מערכת ice | 
הטכניון (ארכיון) (צילום הדס פרוש/פלאש 90)
הטכניון בחיפה הכריז אתמול (שלישי), כי שתי קרנות מוכרות החליטו לתרום עבור הקמתו של בניין לבריאות האדם ע"ש דן ובטי קאהן, ומרכז ברוך ורות רפפורט לחקר מחלת הסרטן שיפעל בו. "אין מילים בפי לתאר את תודתנו לשתי הקרנות האלו ולכל מי שפעל ללא לאות להגשמת החלום הזה", מסר נשיא הטכניון, פרופ' אורי סיון.
עוד הוא אמר: ""יעדי התרומה, המשתקפים בשמותיהם של הבניין ושל מרכז המחקר, הם חקר הסרטן ובריאות האדם מתוך גישה רב-תחומית והסתמכות על כלל יכולותיו של הטכניון ועל קשריו ההדוקים עם בתי חולים ובראשם הקריה הרפואית לבריאות האדם - רמב"ם. נדיבותם וחזונם של התורמים המשתקפים ביוזמה זו יובילו את הטכניון לפסגות חדשות. אל המאה השנייה בתולדות הטכניון ניכנס כשביכולתנו לשפר את חייהם של מיליונים בישראל ובעולם כולו".
דיקן הפקולטה לרפואה בטכניון ע"ש רות וברוך רפפורט, פרופ' עמי אהרונהיים אמר: "כאן תחבור עוצמתו ההנדסית של הטכניון לעוצמות הקליניות של הפקולטה לרפואה והמרכזים הרפואיים המסונפים  אליה". בהמשך הוא הוסיף: "המרכז יאפשר לנו לקיים מחקר פורץ דרך ברמה הגבוהה ביותר וישמש זרז לפיתוח טיפולים מצילי חיים".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה