תקשורת ומדיה

ינון מגל מגייס תרומות למשפחת הנרצח: "הזדמנות לעשות טוב"

מגיש 'הפטריוטים' בערוץ 14, ינון מגל, מבקש סיוע בגיוס תרומות למשפחתו של אלחנן קליין ז"ל, שנרצח בפיגוע סמוך ליישוב עינב לפני שבועיים: "אלחנן היה גיבור. הזדמנות להעניק רוגע, שקט נפשי ומעט נחמה בתוך הכאב והאובדן הנורא"
תום נחום | 
ינון מגל בתכנית 'הפטריוטים' (צילום ערוץ 14)
אחרי שעובד ערוץ 14, אלחנן קליין ז"ל, נרצח לפני שבועיים בפיגוע ירי סמוך ליישוב עינב שבחטיבת מנשה, במהלכו מחבלים ירו לעבר רכב שהתהפך כתוצאה מהירי, פרשן חדשות 12 ומגיש 'פגוש את העיתונות', עמית סגל, התגייס לעזרה למשפחתו של אלחנן ז"ל ומבקש מעוקביו לסייע בתרומות, כאשר גם מגיש 'הפטריוטים' בערוץ 14, ינון מגל, התגייס למטרה החשובה וביקש מעוקביו לסייע.
מגל כתב כך לעוקביו: "יום חמישי לפני שבועיים - אלחנן קליין הי״ד יוצא לאפטר קצר, חזרה משירות מילואים במסגרת המלחמה הנוכחית. אלחנן היה אדם מדהים וגם במקרה עובד ערוץ 14. בדרך הביתה רגע לפני שהוא מגיע לאשתו והילדים - הוא נרצח באכזריות על ידי מחבלים שפלים. אלחנן קליין הוא גיבור, לפני שנה פירסמתי את הסרטון בו רואים את אלחנן במילואים אחרים, מנטרל מחבל שניסה להרוג יהודים, הוא נתן מעצמו כל חייו למען אחרים - ועכשיו יש הזדמנות להחזיר לו חזרה, להנציח אותו ולעטוף את הילה אשתו והילדים. החברים של אלחנן פתחו בקמפיין גיוס למען המשפחה המיוחדת של אלחנן והנצחת הרוח המיוחדת שלו. אז הנה הזדמנות לעשות משהו טוב ולהעניק רוגע, שקט נפשי ומעט נחמה בתוך הכאב והאובדן הנורא".
 
סגל כתב כך בציוץ שהעלה לחשבון הטוויטר (X.COM) שלו: "אלחנן קליין היה בדרך הביתה משירות מילואים במלחמה, אבל שתי דקות לפני שפגש את אשתו ההרה ושלושת ילדיו הוא נרצח ברכב על ידי מחבלים. אלחנן נהג לומר: ״יש כאלה שמשקיעים במניות, אני משקיע במעשים טובים״. זה הזמן לעשות מעשה טוב ולדאוג למי שנשארו בלי האבא והמפרנס העיקרי: בניה, טליה, עמיחי והתינוק שעומד להיוולד. התרומות מוכרות לצורכי מס. אני תרמתי".
 
עד כה אגב, גויסו למעלה מ-816 אלף שקלים, בעוד היעד הראשוני היה חצי מיליון שקלים, כאשר אם ברצונכם לתרום גם למשפחת קליין שאיבדה את אב המשפחה אלחנן ז"ל, אתם יכולים להגיע לאתר התרומות על ידי לחיצה על הלינק המצורף כאן.
בהמשך, כאמור, התבררה האמת המרה כאשר הנרצח זוהה כאלחנן קליין, עובד ערוץ 14. הנרצח בפיגוע הירי היה אב ל-3 שהיה בדרכו חזרה מהמילואים. קליין (29) מהישוב עינב שבשומרון, הותיר אחריו אשה ו-3 ילדים בגילאים שנה עד חמש. זכה רק לפני שנה בתעודת הצטיינות ממפקד אוגדת איו"ש על חיסול מחבל. 
 
מי שנפרד בכאב גדול מקליין ז"ל הוא מגיש ערוץ 14 ומייסד אתר החדשות 0404, בועז גולן, שכתב לזכרו כך: "כואב הלב! איבדנו אח וחבר לעבודה. אלחנן קליין שנרצח בפיגוע הירי בשומרון, עבד איתנו בערוץ 14. יהי זכרו ברוך!". בנוסף, גם מגיש 'הפטריוטים' בערוץ, ינון מגל, נפרד וכתב: "אלחנן קליין, עובד ערוץ 14, נרצח בשומרון. השם יקום דמו".
 
קליין גדל בישוב שדמות מחולה, אשתו מורה לספורט בבית ספר ישוב הר ברכה, בהריון עם בנם הרביעי. היה לוחם בדרכו לישוב בחזרה ממילואים. יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון בישר לאלמנה יחד עם רב הישוב, רכזת הקהילה של הישוב עינב וקצין מילואים שמשרת בישוב את הבשורה המרה.
מהישוב עינב נמסר: "בצער רב ובלב דואב התבשרנו הבוקר על הרצחו של חברינו היקר והאהוב אלחנן קליין הי"ד. במלחמה הקשה שעם ישראל מתמודד איתה, ענב איבדה אדם ענו, מאיר פנים, שמח, גיבור ומלא בנתינה שהשפיע בענב רבות על כל מי שהיה סביבו. הישוב ענב כולו אבל עם המשפחה על האובדן הנורא".
יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון אמר: "אלחנן היה גיבור אמיתי, אב ל 3 ילדים קטנים ועוד תינוק שבדרך שלא יזכו יותר לחבק את אביהם.  הלב נשבר. ההתיישבות בשומרון כולה מחבקת את חיילי צה"ל ומערכת הבטחון יחד עם כל עם ישראל. צה"ל וההתיישבות בשומרון הם חגורת המגן של מדינת ישראל, אנחנו כואבים, אנחנו בוכים, ואנחנו נרים את הראש עם כל עם ישראל וניתן מכה אחת אפיים לאויבינו הרצחניים הברברים. כולנו עם אחד ויחד ננצח".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה