מינויים

הצינור הביאה לפיטורי ה'עיתונאי הסוחט' מישראל היום

דניאל סיריוטי סיים את עבודתו בעיתון שבוע לאחר החשיפה של אמיר שואן בצינור, כאשר לאחר ההודעה על סיום העסקתו מסרו: "אנו מאחלים לו הצלחה בהמשך"
מערכת ice |  7
דניאל סיריוטי בבית החולים, לאחר שהותקף (צילום הרצי שפירא - ישראל היום)
המעשה המכוער של עיתונאי ישראל היום הסתיים היום (חמישי) בפיטורים. ‏בעקבות תחקיר 'הצינור', הסתיימה העסקתו של כתב הפלילים דניאל סיריוטי בישראל היום. ממערכת העיתון נמסר בתגובה: ״אנו מאחלים לו הצלחה בהמשך".
כזכור, בשבוע האחרון העיתונאי הוותיק היה בחופשה מעבודתו מיידית לאחר התחקיר שפורסם ואז נמסר: "המעשים המיוחסים לכתב דניאל סיריוטי הם חמורים ודורשים חקירה. אנו סומכים על פעילותה של מערכת אכיפת החוק בעניין".
 
כזכור, על פי התחקיר ב'צינור', סיריוטי חשוד בניסיון לסחיטה באיומים של עשרות אלפי שקלים מאזרח מן השורה, לאחר שבדה סיפור על הטרדה מינית וחקירת משטרה שלכאורה התנהלה נגדו, דבר שלא קרה במציאות. בכך הוא הצליח במרמה להוציא מאותו אזרח את הסכומים מבלי לדעת שהוא מוקלט.
בתחקיר המטלטל של 'הצינור' ברשת 13 בו חשף אמיר שואן את הסיפור של סיריוטי שניסה לכאורה לסחוט אזרח תמים בטענה לתיק נגדו במשטרה שהוא מסוגל לסגור עבורו תמורת סכומי עתק, ככל הנראה הביא להשלכות הרסניות כלפי 'העיתונאי הסוחט' כפי שהוגדר בתכנית.
תגובות לכתבה(7):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 7.
  פנים של נוכל
  יוסי 12/2021/17
  הגב לתגובה זו
  2 0
  בפנים שלו רואים את הגועל שבוא נוכל
  סגור
 • 6.
  סוחט תפוזים בלחץ
  משווק מורשה 12/2021/15
  הגב לתגובה זו
  1 0
  יש עבודה עכשיו הדוכן מיצים בתור סוחט יש לו נסיון
  סגור
 • 5.
  הצינוראמיר שואן
  פטיש ברזל 12/2021/09
  הגב לתגובה זו
  2 5
  מדוע אין תחקירים לעומק הקורה על מאיר כהן שר הרווחה כאשר היה ראש העיר בדימונה היה מטריד מינית נשים חלשות ועניות )לכאורה( כי אילנה דיין עשת כתבה ואז קיבלה על הראש והכתבה כאילו נמחקה מהרכיון של ערוצי הפח אשפה יש כול_כך הרבה מה לחקור וליבדוק . אבל אתם הולכים על חסרי חוליות ובעיות נפשיות. לכו על הגדולים שיושבים שם בכנסת . כל השחיטות והמילירדים שהממשלה הזו שילמה שוחד כדי לעשמור על הכיסא שלה איפה אתם שם באמת באמת ??? לו היו עיתונאים בארץ הייתמ מבין. אבל אתם עם התוכנית המשובחת בלשון פרס פוליצר. תצדיקו את הפרס עם תחקיר על השחיטות והשוחד המשולם. מדוע רק על הימין כן והשמאל כלום ? איפה ואיפה על מלא צבועים. בטח גם אתם עם מעטפות שחורות לכאורה תשלומיי השקתה למפרע קיבלתם ???
  סגור
 • 4.
  על המשטרה לחקור גם את ה"עיתונאי" וגם את עיתונו
  הציבור המצפה 12/2021/09
  הגב לתגובה זו
  4 1
  כאמור כתב פלילים שהוא פושע סחיתה - אייפה היה העורכים שלו?
  סגור
 • 3.
  ואיפה המשטרע? סחיטה באיומים זה שנים בכלא (ל"ת)
  מה?? 12/2021/09
  הגב לתגובה זו
  5 1
  סגור
 • 2.
  לא מועיל יותר לנאשם? אין סנטימנטים. שלום ולא להתראות.
  קרמבו 12/2021/09
  הגב לתגובה זו
  16 0
  היה צפוי.
  סגור
 • 1.
  ובינתיים, ב"הארץ", ממשיכים לכתוב אנשים שכולם יודעים ש..
  לא ככה? 12/2021/09
  הגב לתגובה זו
  5 7
  איכשהו, ה"חשיפות" האלה קורות רק ימינה. פרדוקסאלית, זה יוצר מצב בו ברור לכולם, לכאורה, ששחיתות ורקבון בימין ייחשפו, בעוד השמאל נותר ביצה ממאירה.
  סגור