מינויים

הבעת אמון: אלי כהן נבחר לקדנציה נוספת

אלי כהן, מנכ"ל תרמוקיר תעשיות, נבחר ביום רביעי האחרון לקדנציה נוספת כיו"ר איגוד תעשיות מוצרי צריכה ובנייה בהתאחדות התעשיינים. זוהי הקדנציה השנייה שלו בתפקיד
מערכת ice | 
אלי כהן (צילום יוסי מסה)
אלי כהן, מנכ"ל תרמוקיר תעשיות, נבחר ביום רביעי האחרון לקדנציה נוספת כיו"ר איגוד תעשיות מוצרי צריכה ובנייה בהתאחדות התעשיינים, לאחר כשנתיים בהן כיהן בתפקיד.
הבחירות ליו"ר איגוד תעשיות מוצרי צריכה ובנייה, התקיימו במסגרת האספה הכללית של איגוד תעשיות מוצרי צריכה ובנייה בהתאחדות התעשיינים לשנת 2022, במשרדי התאחדות התעשיינים בתל אביב.
 
נשיא התאחדות התעשיינים ויו"ר נשיאות המעסיקים והעסקים, ד"ר רון תומר בירך: "אני מברך את אלי כהן על המשך כהונתו בתפקיד, ובטוח כי הוא ימשיך לקדם את התעשייה הישראלית 'כחול-לבן'. אלי הוביל את האיגוד בהצלחה ונחישות בשנתיים האחרונות. בפני התעשייה ניצבים אתגרים רבים, אך אני בטוח כי אלי בשיתוף פעולה עם כל גורמי התאחדות התעשיינים יוכל להתגבר עליהם ולהוביל את היצירה והחדשנות הישראלית למחוזות חדשים".
כהן אמר במעמד בחירתו לתפקיד: "אני גאה על הזכות להמשיך להוביל כ-500 חברות תעשיית ישראליות, המהוות כל אחת בתחומה, כנדבך משמעותי בעיצוב ופיתוח הכלכלה הישראלית. עם בחירתי לקדנציה נוספת, אמשיך לקדם צעדים רוחביים ומקיפים, לשם הטמעת חדשנות, מעבר לטכנולוגיות ייצור מתקדם והתאמת התעשייה למגמות הקיימות. זאת, במטרה להיטיב עם הציבור וכלכלת ישראל כאחד".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה