קריירה ולימודים

הקבלה ששברה את הרשת: "70 אלף שקל לגן הילדים"

פוסט שהראה כי עבור שני ילדים משלמת אם למעלה מ-57 אלף שקל, לא כולל ההוצאות הלא רשמיות, שבר את הרשת: "איך אין סיבסוד מהמדינה?! איך אפשר להתקיים פה?!"
מערכת ice | 
גן ילדים (צילום פלאש 90/ מיכאל גלעדי)
כמה אתם משלמים בשנה עבור גן הילדים? אם שמשלמת עשרות אלפי שקלים בשנה העלתה דוגמא לקבלה שקיבלה עבור התשלומים לשני ילדיה במהלך השנה האחרונה, הצליחה לשבור הרשת.
בפוסט המדובר נכתב: "57,620 שקלים עבור שני ילדים לגן… לא כולל ימי הולדות, מסיבות, ועד וכו.. כמעט 70,000 שקלים לשנה אחת עבור שמירה וחינוך עבור ילדיי, אין לי טענה לגן, זה הגן הטוב ביותר בארץ והגננות לא אשמות (אני הייתי מעלה להן את השכר) איך אין סיבסוד מהמדינה?! איך אפשר להתקיים פה?!".
 
הפוסט זכה לתגובות מעורבות. אחת כתבה: "לפי הקבלה על כל ילד היא משלמת 2400 שח....זה גן זול מאוד....גם פרטי וגם של ויצו או כל דבר אחר......אין מושג גן רגיל עד גיל 3 במדינת ישראל כולה......יש אלטרנטיבה שאחד ההורים יישב בבית ולא יעבוד.....או יביאו מטפלת פרטית הביתה.....אז לא ברור למה התכוונת....חצי ילד אין לך".
אחרים כתבו: "תזכורת קטנה: "הכסף של המדינה זה הכסף שלנו. גם על סיבסוד אנחנו משלמים, פשוט בדרך עקיפה.מבחינה מתמטית, לסבסד גני ילדים זה להעביר כסף למשפחות מרובות ילדים. אני לא מביע כאן דעה בנושא, רק מציין עובדה", וגם: "הלכתי למסעדת מישלן, לא מבין למה כל מנה כ''כ יקרה...על גן פרטי משלמים. לך לחינוך הציבורי תשלם שלושים אחוז מזה".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה