דיגיטל וטק

בהיקף של 80 מיליון שקלים: זה השדרוג בנתיבי איילון

'מנורה מערכות' זכתה במכרז לפריסת תשתיות תקשורת מתקדמות בפרויקט 'הנתיבים המהירי, החברה תהיה אחראית על קמה ותחזוקה של תשתיות תקשורת וחשמל מתקדמות
מערכת ice | 
נתי סיידוף (צילום פלאש 90/ הדס פרוש)
'מנורה מערכות' מקבוצת 'שיכון ובינוי' זכתה במכרז לפריסת תשתיות תקשורת מתקדמות בפרויקט 'הנתיבים המהירים'. חברת נתיבי איילון הממשלתית הודיעה כי במסגרת הפרויקט הלאומי- 'הנתיבים המהירים' זכתה חברת 'מנורה מערכות' השייכת ל'סולל-בונה' במכרז בו תבצע הקמה ותחזוקה של תשתיות תקשורת וחשמל מתקדמות.
מדובר במיזם אסטרטגי חשוב אותו מובילה חברת נתיבי איילון עבור משרד התחבורה, אשר יאפשר הקלה על הפקקים במטרופולין מרכז הארץ, בדגש שעיקרו בציר הכבישים 2, 5 ונתיבי איילון (20). היקפו של מכרז זה כ-80 מיליון ש"ח.
במסגרת הפרויקט תפרוס חברת מנורה מקבוצת שיכון ובינוי עשרות קילומטרים של תשתיות אקטיביות ופסיביות התאפשר העברת מידע ושליטה בין אלפי יחידות הקצה לבין ליבת המערכות המנת"מ, המרכז המטרופוליני לניהול תחבורה של חברת נתיבי איילון.
 
שלומי אסרף, מנכ"ל 'מנורה מערכות': "גאים לקחת חלק בפרויקט התשתית הלאומי הקריטי אשר מהווה נדבך משמעותי בהפחתת הפקקים איתה כל אחת ואחד מאיתנו נפגש מידי יום. אנו משכונעים כי בזכות אנשי המקצוע והניסיון הרב שצברה מנורה בניהול תחבורה חכמה נעמוד בהצלחה ביעדי הפרויקט כפי שהוגדרו".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה