דיגיטל וטק

מוטורולה חושפת: מצלמת גוף חדשה לכוחות ביטחון בעולם

חברת מוטורולה סולושנס חנכה מצלמת גוף מדגם ה-V500 החדש, המספק שידור וידאו בזמן אמת ומיקום מדויק המעלים את רמת הבטיחות, היעילות, ומודעות רבה יותר לפועלים בחזית האבטחה והביטחון
מערכת ice | 
מצלמת הגוף של מוטורולה סולושנס (צילום מוטורולה סולושנס)
חברת מוטורולה סולושנס חושפת היום את התוספת החדשה למערך פתרונות הוידיאו הניידים של החברה, עם V500 – מצלמת גוף התומכת בתשתית תקשורת סלולארית LTE המביאה מודיעין קריטי מהשטח בזמן אמת, לתגובות חירום.
מצלמת הגוף החדשה מאפשרת למגיבים הראשונים בשטח להעביר בזמן אמת שידור וידיאו ומיקום למרכז הבקרה, ולתת למנהלי האירוע הבנה טובה יותר של המתרחש בשטח ולסייע להם להגיב במהירות ויעילות. לאחר סיום האירוע, המצלמה מאפשרת לייעל את העברת הראיות המצולמות באמצעות הורדת קטעי וידיאו בהתבסס על תקשורת LTE ומאפשרת לפשט את ניהול האירוע על בסיס התקשורת הסלולרית.
 
"הצוותים בשטח מתמודדים עם מצבי לחץ קיצוניים, בהם תשומת הלב צריכה להיות ממוקדת לחלוטין באירוע", אמר ג'רמיה נלסון, סגן נשיא למערכות ניהול תגובה, דיווח וראיות במוטורולה סולושנס. "מצלמת הגוף-V500 מייצרת לצוות חדר הבקרה 'עיניים בשטח', ומאפשרת להם לקבל תמונה ברורה לגבי המתרחש, על מנת שיוכלו לשלוח את העזרה המתאימה, וגם לקבל תיעוד של רגעים קריטיים במהלך האירוע. כך שעכשיו, כולם, מטכנאי ה-IT ועד אנשי המקצוע המטפלים בראיות יוכלו לקבל גישה לצילומים ברגע שהם תועדו, ולנהל את המצלמות מכל מקום, באמצעות תקשורת LTE".
מצלמת הגוף החדשה מציעה צילום וידאו ושמע באיכות גבוהה, ומצוידת ביכולת הקלטה קדמית ואחורית, המסייעת להבטיח תיעוד של כל אינטראקציה מתחילתה ועד סופה.
יחד עם שאר פתרונות הווידאו של מוטורולה סולושנס, מצלמת הגוף V500 משתמשת בתוכנת ניהול הראיות VideoManager כדי לאפשר טיפול, אחסון ושיתוף מאובטח של ראיות, בין אם בשטח, או בענן. בנוסף, מצלמת ה-V500 משתלבת באקו סיסטם של מוטורולה סולושנס, ממערכות תקשורת רדיו ווידיאו לרכב, ועד לפתרונות בחדרי הבקרה ומרכזי השליטה, וכן, מערכת Holster Aware  המבוססת על חיישני בלוטות' בנרתיק הנשק, המפעילים באופן אוטמטי הקלטות וידיאו ושידור חי במקרה שאיש הביטחון הנושא את המצלמה שולף את כלי הנשק.
פירמת המחקר Forst & Sullivan העניקה לאחרונה לחברת מוטורולה סולושנס את פרס מובילת שוק מצלמות הגוף. זאת, לאחר מחקר של הפירמה בשוק הגלובלי, במסגרתו מצאה שהפתרונות של חברת מוטורולה סולושנס הציגו את הביצועים הטובים ביותר ביחס למתחרים בשוק.
"עבור אנשי כוחות ביטחון, היום מצלמות גוף הן כלי חיוני ללכידת ראיות והבטחת שקיפות, ואנו מצפים לראות את המשך האימוץ שלהן", אמרה אליזבת ווינו'ט, אנליסטית מחקר בפירמת Forst & Sullivan. "המצלמות מצטיינות בשיקולי עלות מול תועלת, נוחות לשימוש, ומשתלבות בצורה חלקה במסגרת הטכנולוגיה הקיימת של חברת מוטורולה סולושנס".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה