רכילות עסקית

שגריר בחריין בישראל ביקר בבי"ח וולפסון, וזו הסיבה

חאלד אל ג'אלמה הגיע לביקור במרכ זהרפואי וולפסון עם עמותת 'הצל ליבו של ילד', הפועלת למען הבאת מאות ילדים מרחבי העולם לטיפולי לב מצילי חיים
מערכת ice | 
שגריר בחריין (צילום דוברות וולפסון)
שגריר בחריין בישראל, חאלד אל ג'לאמה, הגיע היום (שלישי) לביקור במרכז הרפואי וולפסון. במסגרת הביקור אשר התקיים יחד עם הנהלת המרכז הרפואי וולפסון ועם עמותת 'הצל ליבו של ילד', הפועלת למען הבאת מאות ילדים מרחבי העולם לטיפולי לב מצילי חיים בישראל, פגש השגריר ילדים פלסטיניים המאושפזים בביה"ח ואת הוריהם ושוחח עמם.
מדובר בילדים המגיעים אחת לשבוע לאבחון וטיפול במחלות הלב שלהם, במסגרת מרפאה פלסטינית ייחודית. את הביקור הרשמי הבוקר ליווה גם שגריר ישראל בבחריין, איתן נאה.
השגריר נפגש עם מנכ"לית המרכז הרפואי וולפסון, ד"ר ענת אנגל, יו״ר עמותת הצל ליבו של ילד, יורם כהן, ומנכ"ל העמותה סיימון פישר, על מנת לבחון שיתופי פעולה הומניטאריים עתידיים - לראשונה - בין המדינות, מאז נחתו הסכמי אברהם לכינון יחסים בין המדינות.

בתום הפגישה, סיירו הצדדים בבניין בית החולים החדש לילדים ע"ש סילבן אדמס, שם פגשו את הצוותים הרפואיים של המרכז הרפואי וולפסון וביניהם שלוש רופאות פלסטיניות מרצועת עזה ושני רופאים נוספים מזמביה ואתיופיה אשר לוקחים חלק בתוכנית השתלמות מקצועית מלאה בבית החולים בהובלת 'הצל ליבו של ילד'.
הביקור נחתם במפגש מרגש של השגריר עם עשרות ילדים מעיראק, מיאנמר, זמביה, אתיופיה, אוגנדה וניגריה אשר שוהים בימים אלו בבית הילדים של 'הצל ליבו של ילד', לאחר שעברו טיפול רפואי מציל חיים בישראל.
מנכ"לית המרכז הרפואי וולפסון, ד"ר ענת אנגל: "אנו גאים להיות כה בולטים ומובילים בתחום ניתוחי לב בילדים וקרדיולוגית הילדים ולהציל מאות ילדים מהארץ ומכל העולם מדי שנה. אנו שמחים על ההזדמנות לשיתופי פעולה רפואיים הומנטריים ומחקריים עם ממלכת בחריין, ומאמינים כי בפעילות משותפת נוכל להעניק לילדים רבים נוספים בעולם לבבות בריאים וחיים ארוכים".
מנכ"ל הצל ליבו של ילד, סיימון פישר: "אנו נרגשים לפגוש את כבוד השגריר ולהציג לו את הפעילות ההומניטארית הישראלית למען ילדי חולי לב מכל העולם, מתוך שאיפה ואמונה אמיתית לפעול למען תיקון עולם. הסכמי אברהם פתחו הזדמנויות רבות להרחבת פעילות העמותה במדינות ערב ובאפריקה, ואנו מקווים שיווצרו כתוצאה מכך שיתופי פעולה פורים למען הצלת חיי הילדים".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה