משפט

אורטל עמר מאיימת על "ישראל היום": תורידו את ההקלטות

אורטל עמר שלחה באמצעות עורכת דינה מכתב לפני תביעה נגד "ישראל היום" בו היא מבקשת שהם וכלי התקשורת הנוספים יורידו את ההקלטות של בן אל תבורי: "התפרסמו  בניגוד לצו איסור פרסום ותוך פגיעה קשה בפרטיותו של הילד"
מערכת ice |  8
אורטל עמר, ישראל היום (צילום עירד נצר, פלאש 90)
על פי חשיפה של ערן סויסה אתמול (רביעי) ב"ישראל היום", בן-אל תבורי תועד בקטעי שמע חמורים ביותר עם איומים ששלח לאם ילדו תו פרינס, אורטל עמר, כשאמר לה בין היתר: "את יכולה להתחבר לי ל***, יא חתיכת שטן, יא ז***, יא מסריחה. מסכן הילד שלך, יא חתיכת שטן, מסכן הילד שלך, אני מסית את הילד עליך".
היום, עו"ד ליאת שקלרז, המייצגת את אורטל עמר, אמרה: "צר לי שהקלטות שנשלחו לביהמ"ש התפרסמו בכלי התקשורת, בניגוד לצו איסור פרסום ותוך פגיעה קשה בפרטיותו של הילד. אני פונה לכלי התקשורת לגלות אחריות ועל אף הדחף העיתונאי לפרסם מידע, אני מבקשת להזכיר לכולנו שיש קטין בתמונה, שעבורו זה לא עוד ידיעה או כותרת- אלו הם חייו והוריו ואני מצפה מכולם לגלות אחריות וחמלה".
במכתב לפני תביעה ששלחה ל"ישראל היום" נכתב כי בקשה בהולה למתן צו לעיתון "ישראל היום" להוריד את ההקלטות והפרסומים של הזמר בן אל תבורי בעניין בנו הקטין. "במעמד צד אחד אורטל עמר. בית המשפט הנכבד מתבקש ליתן צו המורה לעיתון ישראל היום ולכל גוף תקשורת אחר להסיר ו/או לא לפרסם כל פרסום בקשר עם ההקלטות בהן נשמע הזמר בן אל תבורי (להלן: "הזמר" ו/או "בן אל תבורי") צועק ומקלל את המבקשת ואת בנו הקטין".
 
"המבקשת ומר בן אל תבורי הינם בני זוג לשעבר, אשר להם קטין משותף, תו פרינס תבורי (להלן: "הקטין") בכל הקשור לתיק המתנהל בבית המשפט לענייני משפחה הוטל צו 2 איסור פרסום ביום 17.8.2022 התפרסמו על ידי העיתונאי, ערן סוויסה, מישראל היום הקלטות שבהן נשמע המשיב מקלל וצועק על המבקשת בעניינים הקשורים בקטין, חרף צו איסור הפרסום לא יעלה על הדעת כי עיתון בישראל יפעל בניגוד לצו איסור פרסום שניתן על ידי ביהמ"ש הנכבד. מדובר בבקשה שהיא פשיטא שהרי זכותו של הקטין לפרטיות גוברת. על הזכות לחופש העיתונאות והפרסום בית המשפט הנכבד מתבקש באופן בהול צו המורה יכול גוף תקשורת בישראל להסיר ו/או לא לפרסם את ההקלטות".
 
תגובות לכתבה(8):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 8.
  למה? כדי להרוס לזוג צעיר עוד יותר את החיים?
  ערן סוויסה פירסם 08/2022/27
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אם הייתי ערן סוויסה המצפון שלי לא היה נקי
  סגור
 • 7.
  אישה רעה
  יפה 08/2022/27
  הגב לתגובה זו
  0 0
  אישה רעה וטיפשה, מי ירצה להתקרב כליה אחרי הגהינום שהיא עושה לו, מסכן ריסקה אותו....
  סגור
 • 6.
  בן אל חי בסרט
  אלימות לכל דבר !!! 08/2022/22
  הגב לתגובה זו
  1 2
  ככה לא מתנהלים לא משנה מה ואיך מה זה האימה הזאת שהוא הטיל עליה בדיבור שלו ? מי שיש לו פה מסריח שישא בתוצאות אני בטוחה שהיא עברה אלימות מילולית ועוברת ! ואיך אומרים כל כלב בא יומו אז אדון בן אל הקרקס שלך נגמר . הוא והסטטיק הזה צמד הזויים שמדרדרים את הדור שלנו .
  סגור
 • 5.
  שלחה ומתקרבנת
  יאללה 08/2022/21
  הגב לתגובה זו
  2 1
  אורטל. את שלחת לעיתון ואנחנו יודעים את זה. ערסית שחורה שנדבקה לדביל עם מוח של ציפור
  סגור
 • 4.
  אם אני תבורי אני תובע אותה על הדבר הזה
  משה 08/2022/20
  הגב לתגובה זו
  5 2
  בן אל תתבע אותה על העוול שגרמה לך. היא הוציאה את דיבתך ברבים וזה יפגע בקריירה שלך. הייתי תובע אותה על 2 מיליין שקל והייתי זוכה
  סגור
 • 3.
  איזה נחשה צבועה ומגעילה,אלו הקלטות הישר מהפלאפון שלך (ל"ת)
  בושה 08/2022/20
  הגב לתגובה זו
  4 1
  סגור
 • 2.
  על מי את עובדת. את שלחת אותם לעיתון. (ל"ת)
  גל 08/2022/19
  הגב לתגובה זו
  6 2
  סגור
 • 1.
  מכשפה! איל הם הגיעו לישראל היום בכלל?!?!… (ל"ת)
  רוני בוי 08/2022/19
  הגב לתגובה זו
  4 1
  סגור