תקשורת ומדיה

גליקמן מגן על כתב ערוץ 14? "העז להגיד אמת"

לאחר שפרופסור איינהורן תקפה את אברהם בלוך שטען כי נתניהו פנה לפרקליטות לסגירת עסקת טיעון: "דיווחים המעטים והריקים מתוכן, כתב משפט שכמעט לא היה נוכח בדיונים", כנרת בראשי הוסיפה: "אברהם אל תהיה גליקמן", כתב חדשות 13 יצא להגנתו: "הביביסטיות נמצאות בפאניקה מטורפת ויוצאות בזעם נגדו"
מערכת ice |  14
אביעד גליקמן (צילום חדשות 13)
עימות של ממש נרשם אמש (חמישי) בין שורה של עיתונאים המזוהים עם הימין, כאשר כתב המשפט של ערוץ 14 אברהם בלוך עמד תחת מתקפה מאסיבית בעקבות הדרך בה הוא התייחס לעסקת הטיעון המתגבשת של ראש האופוזיציה בנימין נתניהו עם הפרקליטות.
הכל החל כאשר בלוך ביקש להבהיר בנוגע לסוגיית עסקת הטיעון המתגבשת של ראש הממשלה לשעבר נתניהו: "דבר שחשוב לזכור: מי שיזם את המשא ומתן להסדר טיעון הוא נתניהו. לא מנדלבליט".
 
טליה איינהורן תקפה אותו: "דבר שחשוב לזכור: הדיווחים המעטים והריקים מתוכן של אברהם בלוך מהדיונים בכתב האישום נ' נתניהו. כתב משפט שכמעט לא היה נוכח בדיונים, ובחר פה ושם להדהד ציוצים שיצאו מהדיון קודם לכן".
בלוך השיב לה: "פרופסור, אני באמת מתלבט האם להתייחס בענייניות לתגובה הזאת - שברור שאינה לרמתך. אולי מישהו השתלט לך על החשבון, אז אני עוצר את עצמי", איינהורן ענתה: "מכיוון שעקבתי אחרי כל מי שדיווחו מהמשפט בזמן אמת, הדברים שכתבתי לך מבוססים. תתבייש".
בלוך תקף בחזרה: "אני עדיין מסרב להאמין שפרופ' טליה איינהורן תכתוב ברמה של ילד בן 5. אם זאת אכן את ולא פרצו לך לחשבון, את מוזמנת להתקשר", כנרת בראשי נכנסה לקלחת: "אברהם אל תהיה גליקמן", בלוך ענה: "עזבי, תתקפו כי מישהו אשכרה בדק דברים ויש לו מושג על מה הוא מדבר וזה לא נעים לשמוע את האמת".
 
בראשי לא עצרה: "אברהם לא היית בדיונים נקודה אולי היית באחד או שתיים. העובדה שאתה ניזון ממקורות לא הופכת אותך לנוכח בזה היא צודקת", בלוך תקף: "גם אם שתיכן ביחד תשקרו, זה לא יהפוך את הדברים שלכן לאמת", איינהורן המשיכה: "מי שמשקר לגבי נוכחותו בדיונים ודיווחיו מהם, אינו אמין גם בציוציו הנוספים בעניין המשפט".
על כך כתב בלוך: "טליה יקרה, את יכולה להמשיך להוציא שם רע כרצונך. אני בטוח שיום יבוא ותבקשי על כך סליחה. בכל אופן המשך הדיון הזה אינו לכבודך, ובטח שאינו לכבודי. אני מבחינתי סיימתי אותו כאן".
 
אביעד גליקמן הפתיע והגן על הכתב הצעיר: "ראיתי שהביביסטיות שנמצאות פאניקה מטורפת יוצאות בזעם נגד אברהם בלוך ש"העז" להגיד את האמת וצייץ שנתניהו הוא זה שפנה לפרקליטות בעניין עיסקת הטיעון. ככה זה שכל היום אתה נמצא בעולם הפייק ניוז. שנתקלים בעובדות משתוללים וממשיכים לשקר".
תגובות לכתבה(14):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 14.
  המפגרת הזאת חולת הצומי בראשי קפצה לעגלת הביבי סטים
  שור זועם 01/2022/15
  הגב לתגובה זו
  2 1
  בטיימינג לא משהוא…חחחחח
  סגור
 • 13.
  ממשלת רק לא ביבי-מהיום-בעד תיק הצוללות-לשבור את ביבי (ל"ת)
  איתן 01/2022/14
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 12.
  נראה שעורכי הדין של נתניהו טיפה יותר חכמים מבראשי
  חנה 01/2022/14
  הגב לתגובה זו
  11 4
  היא עוד 'בדיונים' בבית המשפט... הם והלקוח שלהם כבר עמוק בניסוח של הפרטים האחרונים של עסקת הטיעון.
  סגור
 • 11.
  חברים, אנחנו בצונאמי והביביסטים באובדן דרך מוחלט
  דנה 01/2022/14
  הגב לתגובה זו
  16 6
  כל השקרים שהאכילו אותם בהם (והם הפיצו הלאה בשמחה ואף האכילו בהם רבים אחרים) - מתפוצצים מול העיניים ומביאים לקריסה המפוארת של ארמון הקלפים הזה. אנחנו רושמים היסטוריה בימים אלה ממש ואלו שהיו מושקעים בצד הלא נכון שלה מאבדים את זה. חכו... זו רק ההתחלה.
  סגור
 • 10.
  גגלקק
  אמא שלך 01/2022/14
  הגב לתגובה זו
  2 6
  ממורמר לאן הכנסתה את קישקושך תישאר בשאל הקיצוני .ביביסטיות .עבבבאסי שכמותך
  סגור
 • טען עוד
 • 9.
  לאן נעלמו ריקלין, מגל, אראל סגל? ההלם ניכר בהם!
  עמירה 01/2022/14
  הגב לתגובה זו
  15 5
  לא מסוגלים לעכל שדיבררו ר-מ-א-י לאורך כל הדרך וטימטמו את כל המדינה עם ההסתה הנוראית הזאת נגד מנדלבליט ומערכת אכיפת החוק בכלל. עכשיו זה גם הולך להיות ממוסמך באופן רשמי. ההיסטוריה לא תשכח גם את חלקם של שחקני המשנה האלה.
  סגור
 • 8.
  בקיצור... "מהיום BIBI TV הוא חלק מגוש השמאל"
  Ponni 01/2022/14
  הגב לתגובה זו
  7 3
  היקום קורס לתוך עצמו. הו... האירוניה.
  סגור
 • 7.
  פעם ראשונה שאני רואה דיווח אמיתי ולא מוטה ב-14
  אריה 01/2022/14
  הגב לתגובה זו
  9 3
  שפשפתי את העיניים.
  סגור
 • 6.
  עכשיו כולם רואים: המשטרה, הפרקליטות והיועמ"ש צדקו
  עמית 01/2022/14
  הגב לתגובה זו
  13 4
  כל ההסתה נגדם התגלתה כניסיון עקר לחלץ את ביבי מהתיקים הפליליים. זה נכשל. אלה שהולכו שולל ע"י מנהיג כריזמתי וחסר גבולות, עוד שבויים בקונספציה שמתפוצצת עתה ברעש עצום מול פניהם... לא פשוט עבורם לעכל שכל מה שהאמינו בו הוא שקר אחד גדול. ייקח להם עוד זמן להפנים את רעידת האדמה הזאת. זה כמו בתקופה של השואה, כשלא מעט יהודים הפנימו בבת אחת ובצורה טראגית שבעצם אין אלוהים.
  סגור
 • 5.
  ביבי יקבל עסקת טיעון, אלוביץ ואשתו ישלמו את המחיר בכלא
  נחמיה 01/2022/14
  הגב לתגובה זו
  6 3
  האלוביצ'ים היו נאמנים לביבי. פינקו אותו בוואלה בלי הכרה. לא חתמו על עסקת טיעון ולא הפכו לעדי מדינה ועכשיו הם מבינים שביבי הולך להותיר אותם לבד עם כתבי האישום, בעוד הוא עם עסקה שמשאירה אותו מחוץ לכלא - חופשי ומאושר. היה שווה?
  סגור
 • 4.
  אברהם בלוך, אני מקווה שאתה מרענן את קורות החיים שלך
  קנדי 01/2022/14
  הגב לתגובה זו
  9 3
  בערוץ 14 לא אוהבים דיווחים שלא אושרו ע"י גברת "תן לי מתנה" ופוסיקט, אשר חושפים את ערוותו של הנאשם מול כולם. אתה רוצה להישאר בלי עבודה?
  סגור
 • 3.
  המסכות נפלו, האיפור נזל, הירי בנגמ"ש הביביסטי החל
  גביזון 01/2022/14
  הגב לתגובה זו
  14 1
  אברהם בלוך המסכן כולה העלה דיווח עובדתי קצר ויבש - והמחנה הביביסטי בהלם... הרי זה שצווח מעל כל במה "לא יהיה כלום, כי אין כלום" וזה שסיפר שהתיקים קורסים ומתפוררים בבית המשפט וזה שהתחייב שלא ילך לעסקת טיעון בשום אופן - רץ כעת בספרינט מטורף לחטוף עסקת טיעון. חברי הכת עוד בשלב שבין ההכחשה להפנמה... יורים בכל מי שאומר את המובן מאליו: ביבי הוליך שולל את כל תומכיו.
  סגור
 • 2.
  בלוך- מאנשי נאמני הר הבית
  דנה 01/2022/14
  הגב לתגובה זו
  1 3
  כדאי שבערוץ 14 ידעו שבלוך הוא מהמופרעים שקוראים לעצמם נאמני הר הבית
  סגור
 • 1.
  מר גליקמן אולי תודה שאין שוחד
  רון 01/2022/14
  הגב לתגובה זו
  2 6
  אל תעשו מנמלה פיל
  סגור