נדל"ן ותשתיות

גרים בגבעתיים? זוהי תוכנית הנדל"ן המסקרנת שאושרה לאחרונה

אושרה תוכנית לאיחוד וחלוקה לפרויקט "ההסתדרות צפון" בגבעתיים של קבוצת דוניץ-אלעד, בהיקף 500 יח"ד ובהשקעה של כ-1.5 מיליארד שקל

מערכת ice |  3
דוניץ אלעד (צילום יחצ)
"דוניץ-אלעד" הודיעו כי הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה גבעתיים אישרה את התוכנית לאיחוד וחלוקה של פרויקט פינוי בינוי של החברה ברחוב ההסתדרות בגבעתיים. בעקבות זאת, צפויה התקדמות משמעותית לקראת תכנון להיתרי בנייה, כשמועד תחילת הבנייה צפוי בשנה הבאה.
הפרויקט המשמעותי, בצפונו של רחוב ההסתדרות, בסמוך לקניון גבעתיים ופארק גן רבקה נפרס על פני שטח של כ-26 דונם ובו ייבנו 500 יחידות דיור, מתוכן 168 השייכות לבעלי הדירות ו-332 למכירה.
עלויות ההקמה הכוללת בפרויקט עומדות על כ-1.5 מיליארד שקל (ללא מע"מ) וההכנסות הצפויות מוערכות בכ-2.1 מיליארד שקל (כולל מע"מ). על תכנון הפרויקט אמונה האדריכלית רותי הרשקוביץ ממשרד האדריכלים הוותיק והמנוסה "בר-הרשקוביץ אדריכלים ומתכנני ערים". את הדיירים מייצגים עורכי הדין יאיר רמאן ממשרד עו"ד יאיר רמאן ועו"ד אברהם ללום מפירמת עורכי הדין – אברהם ללום ושות’.
רונן יפו, מנכ"ל דוניץ-אלעד: "אנו שמחים על שלב נוסף ומשמעותי בשלבי התכנון  בעקבות אישור תוכנית לאיחוד ולחלוקה מחדש של אחד מפרויקטי ההתחדשות העירונית החשובים בגבעתיים ומוכנים להתקדם לשלב הבא - תוכניות להיתר בנייה בפרויקט הנרחב והמשמעותי בלב אזור הביקוש בעיר".
ראש העיר גבעתיים, רן קוניק, אמר: "אני מברך את דיירי ההסתדרות צפון. מדובר בתוכנית מורכבת שהבטחנו לקדם ושעמלנו במשך שנים רבות לקדם אותה לרווחת הציבור ובעלי הדירות. הבשורה בתוכניות ההסתדרות ובפרט בתוכנית זו היא שגם הציבור כולו ייהנה מאזור מפותח של פארקים ירוקים ומוסדות חינוך ותרבות ברמה גבוהה ומודרנית".
תגובות לכתבה(3):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  מדוע לא מראים מפה? (ל"ת)
  תושב 05/2023/10
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
 • 2.
  מה עוד חשוב לדעת על פרוייקט פינוי בינוי?
  גלעד 05/2023/08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  בחלק גדול מהמקרים פרוייקט פינוי בינוי מאפשר לעשות סדר בפריטים שבתכולת הדירה וכן להפיק רווח אלטרנטיבי מהחפצים שאין בהם עוד צורך. הדבר נכון בעיקר בדירות של אנשים מבוגרים. ככל שיש בדירה פריטים ישנים כמו תקליטים, ספרים, עיתונים ישנים או כל פריט משנות החמישים, יש מצב שמדובר על פריטי אספנות בעלי ערך כספי. אם אתם רוצים לדעת כיצד להעריך את תכולת הדירה באופן עצמאי חפשו בגוגל "פינוי דירות יוסף האוסף" וקבלו מאמר מדוייק שמסביר איך לעשות זאת.
  סגור
 • 1.
  הורסים את העיר עם הבניה הגבוהה (ל"ת)
  אאאב 05/2023/08
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור