טלוויזיה

קשת סוגרת חשבונות: מי יעצור אותה בדרך ל-FREETV?

לאחר הפנייה לרשות השנייה, מנכ"ל FREETV פנה לוועדת הכלכלה של הכנסת במכתב חריף: "שירות זה עונה בדיוק על החסר הקיים בשוק היום, בזק-יס והוט ששניהם מונופולים בתחום התקשורת והטלוויזיה מנסים לסכל את הכניסה לשוק ועושים שימוש ברגולטורים"
מערכת ice |  3
יעקב נדבורני (צילום רמי זרנגר Magma Images)
הרשות השנייה ממשיכה להיות נתונה ללחץ מכל הכיוונים והערב (ראשון) גם ועדת הכלכלה של הכנסת, לאחר ששיגר מנכ"ל FREETV מכתב חריף ביותר בו הוא טוען כי איסור הכניסה של הפלטפורמה לשוק היא לא הגיונית לכאורה ונעשית בשל הלחצים של יס-בזק והוט בעידוד של הרגולטורים.
עוד צוין במכתב: "14 חודשים תמימים לא מצאה לנכון הרשות להחליט בבקשת קשת, זאת על אף שקשת שיתפה פעולה באופן מלא ביחס לכל שאלה ודרישות של הרשות, פרק הזמן חורג באופן קיצוני ממתחם הסבירות. אין כל בסיס לנסיונות בזק-יס והוט לעכב את השקת השירות".
 
בהמשך נכתב בצורה ביקורתית וחריפה: "שירות זה עונה בדיוק על החסר הקיים בשוק היום, בזק-יס והוט ששניהם מונופולים בתחום התקשורת והטלוויזיה מנסים לסכל את הכניסה לשוק ועושים שימוש ברגולטורים"
במכתב עוד צוין: "תפקידי ועדת הכלכלה של הכנסת רחבים ונוגעים בכל ההיבטים הכלכליים, התוכניים והצרכניים במשק, כמי שעומד בראש ועדת הכלכלה, אבקש להסב את תשומת ליבך לכשל כמפורט במכתב".
תגובות לכתבה(3):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 3.
  הוט ויס מונופול חזק
  אלי 05/2022/24
  הגב לתגובה זו
  1 0
  הוא צודק ב100 אחוז היום הצפייה בטלוויזיה היא דרך האינטרנט
  סגור
 • 2.
  קשת זה ערוץ קידום ההומואים וטרור (ל"ת)
  ראשית 05/2022/23
  הגב לתגובה זו
  0 3
  סגור
 • 1.
  סיקור אוהד
  אבי 05/2022/23
  הגב לתגובה זו
  1 2
  השמאל לפיד ובנט מקבלים סיקור אוהד , ועכשיו הגיעה התמורה -הטבה בשווי מאות מיליוני. שקלים לאל ג׳זירה 12
  סגור