נדל"ן ותשתיות

מהפכה בשכונה המבוקשת בתל אביב: 180 דירות חדשות להשכרה

חברת שיכון ובינוי קיבלה היתר חפירה ודיפון בפרויקט דרך השלום בתל אביב, במסגרתו יוקם מגדל בן 23 קומות, המיועד לדיור להשכרה ארוכת טווח לתקופה של 20 שנה
מערכת ice | 
פרויקט דרך השלום (צילום רועי אסולין)
חברת שיכון ובינוי הודיעה היום (שלישי) כי היא קיבלה היתר חפירה ודיפון בפרויקט דרך השלום בתל אביב. הפרויקט, המתנשא ל-23 קומות, מיועד לדיור להשכרה ארוכת טווח לתקופה של 20 שנה ומוקם במסגרת מודל דירה להשכיר ובשיתוף רמ"י ובעידוד עיריית תל אביב.
הפרויקט כולל 180 דירות של 2-6 חדרים ופנטהאוזים, ארבע קומות חניון תת קרקעי, שטחי קהילה, מועדון כושר, שטחי מסחר, מרפסת דיירים ועוד. מסך כל הדירות: 45 מיחידות הדירות יהיו בשכ"ד מופחת, בהנחה של 20% ממחירי השכירות בשוק החופשי באזור, והיתר במחירי שוק החופשי. 
יתרון משמעותי של הפרויקט הינו מיקומו על ציר דרך השלום בקרבת תחנת הרכבת ובצמוד לתחנת מטרו עתידית. כמו כן, הפרויקט מציע שטחים ציבוריים ותשתיות בניה גבוהות וקרבה למרכזי תעסוקה מובילים. עבודות ההקמה צפויות להתחיל בשבועות הקרובים. הפרויקט תוכנן ע"י משרד "מילבאואר אדריכלים". 
עזרא ימין, מנהל תחום דיור להשכרה בחברת שיכון ובינוי: "הפרויקט הצפוי יתרום לפיתוח שוק השכירות בתל אביב, והוא נותן מענה למגוון רחב של שוכרים, מסטודנטים ועד למשפחות עם ילדים. שיכון ובינוי מקדמת תשעה פרויקטים המיועדים להשכרה, לאלפי משפחות, ממגוון אוכלוסיות במדינה. למרות האתגרים הרבים, ובכלל זה הריבית הגבוהה, שיכון ובינוי ממשיכה להאמין בתחום הפעילות ומחויבת להצלחתו".
הפרויקט בדרך השלום הינו הראשון מבין שלושת פרוייקטי הפרימיום של החברה המיועדים לדיור להשכרה בעיר תל אביב. שני הפרויקטים הנוספים בשכונה החדשה בשדה דב נמצאים בשלבי הקמה וצפויים לעלות על הקרקע בסוף הקיץ.
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה