רכילות עסקית

אלה ההסכמים המיוחדים שנחתמו בחברת תשתיות הנדל"ן

נחתמו הסכמים קיבוציים מיוחדים לעובדי וגמלאי שיכון ובינוי. במסגרת זו, מאות עובדי וגמלאי החברה ייהנו מתוספות שכר, ביטחון תעסוקתי והסכם מיטיב בעת פרישה לגמלאות
מערכת ice | 
חתימת הסכמי שיכון ובינוי (צילום דוברות ההסתדרות)
ההסתדרות, הנהלת שיכון ובינוי ונציגות העובדים חתמו על הסכמים קיבוציים מיוחדים, שיחולו על מאות עובדי וגמלאי החברה. שיכון ובינוי היא קבוצה עסקית הפועלת באמצעות חברות בנות בתחומים שונים כגון תשתיות ונדל"ן בלמעלה מ-20 מדינות ברחבי העולם, ובסיסה בישראל.
מדובר בחתימה על 4 הסכמים שונים: הסכם לוועד הפקידים; הסכם לכלל העובדים בחברה (הסכם פלוראלי), הקובע את זכויותיהם של העובדים; הסכם קרן עזרה הדדית המחלק את כספי הקרן בין העובדים והגמלאים שהפרישו כספים לקרן סולידריות זו שמטרתה הייתה לעזור לעובדים ברגעי משבר; הסכם ז'ילוני המאריך הסכם שנחתם בשנת 1993 לאחר הפרטת החברה, ומטרתו לסייע לעובדים אשר פרשו ויפרשו עקב תוכניות התייעלות. ההסכמים הללו מיטיבים עם העובדים המועסקים היום ועם עובדי החברה בעבר.
יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד: "אני מברך על ההסכם שמוכיח שוב שההסתדרות היא הבית של העובדים בישראל, בכל ענפי המשק. ברצוני להודות לוועד העובדים ולהנהלת החברה שידעו להגיע בסופו של דבר להסכם טוב לכל הצדדים. ההסכם שומר על מעמדם וביטחונם התעסוקתי של העובדים ואף מתגמל את גמלאי החברה. כמו כן אני מבקש להודות לידידי יצחק מויאל, יו"ר הסתדרות עובדי הבניין והתעשיות הנלוות".
 
יו"ר הסתדרות עובדי הבניין והתעשיות הנלוות יצחק מויאל: "לאחר משא ומתן ארוך עם הנהלת שיכון ובינוי הצלחנו להגיע להסכמים המיטיבים עם העובדים ומשפרים את שכרם ותנאי עבודתם, וכן מעניקים תנאי פרישה מוגדלים לעובדים. הסדרנו את תנאי העבודה לכלל הוועדים, ביניהם: הנדסאים ומהנדסים, עובדי מנהלה, עובדי נדל״ן ותשתיות, עובדי צמ״ה (ציוד מכני הנדסי) ועובדי התחבורה. כמו כן ומבחינתי זו גולת הכותרת, סוכם כי קרן העזרה ההדדית תחולק באופן שוויוני בין כלל העובדים בעבר ובהווה. אני מודה למנכ״ל תמיר כהן שגילה לאורך כל המשא ומתן הגינות והוגנות ומברך את העובדים על הסכם המיטיב עימם".
יו"ר ומנכ"ל שיכון ובינוי, תמיר כהן: "עובדי ומנהלי שיכון ובינוי הם הנכס המשמעותי ביותר של החברה, ואנו עושים ככל יכולתנו על מנת לדאוג לתנאי העסקה נוחים וטובים. אני מברך את כל המעורבים בחתימה על ההסכם ומאחל הצלחה".
יו"ר מרחב רמת גן בני ברק בהסתדרות, אבי גלילי: "הגענו להסכמות לאחר משא ומתן ארוך ומקצועי בו היו שותפים הסתדרות הבניין והעץ, הנהלת החברה ומרחב רמת גן בני ברק. אנו בטוחים שדרך החתימה על ההסכמים הבאנו בשורה לציבור העובדים בחברה וחיזוק מעמדם, ונמשיך לשמור על מערכת יחסי עבודה מקצועית וטובה".
תגובות לכתבה(0):

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה